Pesti Srácok

Lebukott az álhírgyártó CNN – Muszlim kamutüntetést szerveztek (VIDEÓ)

A CNN a londoni terrortámadás helyszínétől nem messze egy spontánnak beállított demonstrációról számolt be, amelyen a muszlim résztvevők a béke mellett álltak ki, és az ISIS elleni üzeneteket mutattak fel – írja a 888.hu hozzátéve, az egyetlen probléma az volt, hogy a megmozdulást a CNN szervezte.

A portál a helyszínen készített felvételek alapján arról ír, végre a nézők is szembesülhetnek azzal, hogyan gyártja az álhíreket a magát függetlennek beállító CNN. Okostelefonon rögzítették a szemtanúk, hogyan állnak a CNN kamerái elé tömegként beállítva a békepárti tüntetők. A hír több baloldali hírportálon is megjelent, mint pozitív hír.

Forrás: 888.hu; fotó: news.com.at; videó: youtube.com

PestiSracok facebook image

Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról
Ajánljuk még

Őrizetbe vették a halásztelki polgármestert – fiktív foglalkoztatás és milliós kár gyanúja

Forró drót április 16.
Komoly büntetőügy rázta meg Pest vármegyét: a gyanú egy fiktív foglalkoztatási konstrukció köré épül, amelyben a halásztelki polgármester idős hozzátartozója tényleges munkavégzés nélkül juthatott jelentős jövedelemhez az Országgyűlés Hivatalatától. A Központi Nyomozó Főügyészség ma őrizetbe vette Nagy Barnabást, Halásztelek polgármesterét.