Pesti Srácok

Liberális őrület: a diákmunka feltétele lesz, hogy szeressük az abortuszt és a transzneműeket

Liberális őrület: a diákmunka feltétele lesz, hogy szeressük az abortuszt és a transzneműeket

Úgy tűnik, Kanada valóban a teljes morális összeomlás irányába indult el. A politikai brillírozás helyett a színes zoknijairól elhíresült Justin Trudeau most azt találta ki, hogy az észak-amerikai országban ezentúl csak azok a munkaadók kaphatnak állami támogatást a diákmunka-büdzséből, akik aláírják: egyetértenek az abortusszal, illetve támogatják a transzneműeket, vagyis teljesen behódolnak a liberális eszméknek. Ez az emberi jogok és a véleménynyilvánítás szabadságának lábbal tiprása, és talán még a Szovjetunióban, vagy Hitler Németországában is furcsa lenne.

Csakis azok a munkaadók vehetnek részt a kanadai diákmunka-programban, akik támogatják az abortuszt, és tolerálják a transzneműeket. Az új szabályozás december 19-én lépett érvénybe, és nem meglepő módon Fidel Castro törvénytelen gyermekének Justin Trudeau miniszterelnöknek a fejéből pattant ki, aki ezzel nyíltan hadat üzent az emberi jogoknak és a véleménynyilvánítás szabadságának.

– áll az aláírandó nyilatkozatban.

PestiSracok facebook image

Brad Trost konzervatív képviselő volt az első, aki az ügy kapcsán a Twitteren megkongatta a vészharangot. A politikus kifejtette:

Kereszténygyűlölet Trudeau módra

Azért érdekes ez a jelenség, mert egy liberális demokráciában elvileg nem kellene az állampolgároktól elvárni, hogy ugyanazokat a politikai nézeteket vallják, mint a kormány, és főleg nem szabhatnának ki büntetést (mert a támogatás megvonása egyenértékű a büntetéssel), ha valaki nem ért egyet a miniszterelnök véleményével. Ami szintén felháborító az új szabállyal kapcsolatban, hogy alapból kizárja a vallásos szervezeteket a programból, mivel az ilyenek eleve máshogy gondolkoznak az élettel és a szexualitással kapcsolatban. Ez egyébként több millió kanadait érint. Egy politikai téren is aktív abortusz- és melegházasság-ellenes szervezet, a Campaign Life Coalition is megszólalt az ügyben. A szervezet stratégiai vezetője, Jack Fonseca a LifeSiteNews-nek a következőt nyilatkozta:

A szervezet egyébként petícióval is tiltakozik Trudeau ámokfutása ellen.

Fotó: Newsrep.net

Úgy tűnik, Justin Trudeau a Liberális pártot egy keresztényellenes szektává próbálja átformálni. Nem olyan régen például volt egy szintén botrányos próbálkozása, amikor egy törvényjavaslattal (C-51) akarta kiiktatni azt a jogszabályt, amely a templomi istentiszteleteket védte. Nyilvánvaló, a kanadai miniszterelnök gyűlöli a keresztényeket, és valószínűleg a jövőben nagy nyomás alatt fogja tartani a keresztény szervezeteket, hogy végül megtörje az abortusszal és transzneműek jogaival szembeni ellenállásukat. De vajon mi a következő lépés?

A kanadia kormány egyébként egy olyan törvényjavaslatot is elfogadott idén (C-16), amely a Kanadai Emberi Jogok Törvénykönyvébe beemelte a „nemi önkifejezést” és a „nemi identitást” is, illetve ezek a büntetőtörvénykönyv gyűlölet-bűncselekményekkel foglalkozó fejezetében is helyet kaptak.

A diákmunka-program a kanadai non-profit szervezetek és a kisvállalkozások megsegítésére jött létre. A munkaadók jelentkezhetnek elkülönített állami forrásokért annak érdekében, hogy nyári munkát adhassanak 15 és 30 év közötti diákoknak. Ezidáig a képviselők személyes döntése volt hogy mely igényléseket fogadják el, most viszont parancsba lett adva, hogy nem biztosíthatnak forrásokat olyanoknak, akik nem osztják a liberális kormány nézeteit.

Forrás: CLC, CBC, RebelMedia; Vezető kép: The Cut

Ajánljuk még

"Büszke vagyok rá, hogy pályafutásom során nem tettem rosszat egy kollégámnak sem" - A születésnapos Stefka István a Polbeatben

‎Polbeat 2023 június 10.
Rendhagyó Polbeatet szerveztünk Stefka István 80. születésnapjára a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőbe, ahol a PestiSrácok.hu-s csapat mellett Stefka régi barátja és harcostársa, Alexa Károly irodalomtörténész, író, illetve a konzervatív televíziózás nagy, a rendszerváltoztatás utáni - a Horn-Kuncze-kormány által teljesen felszámolt - korszakának két jeles alakja (egyben az ünnepelt akkori munkatársa), Mátyássy Andrea és Dézsy Zoltán is elmondta méltatását, visszaemlékezését. Megszólalt továbbá Stefka István felesége, Naszályi Kornélia és egyik lánya, Stefka Nóra, továbbá Ambrózy Áron, Szabó Gergő és Szalai Szilárd. A Huth Gergely által celebrált rendkívüli adást végül egy fergeteges köszöntés követte, a tortát és a pezsgőt Stefka István kedvenc együttesének, az AC/DC-nek a dübörgésére hozták be a kollégák.

A patriotizmus maga a lázadás - Lajkó Fanni és Szűcs Gábor a Polbeatben

‎Polbeat 2024 december 16.
A mai világ arról szól, hogy egyáltalán ne legyenek nemzetek, ebben pedig a patriotizmus eszméje maga a lázadás. Nemigen maradt olyan uniós tagállam, ahol annyira hazaszeretők az emberek, mint mi, magyarok. Szerencsések vagyunk, hiszen Nyugat-Európában már kevert a társadalom, s lényegében nincs az embereknek nemzettudata - mondta a Polbeat című műsorunkban Lajkó Fanni, jogász az Alapjogokért Központ elemzője, aki másik vendégünkhöz, Szűcs Gábor jogász-elemzőhöz hasonlóan a Nemzeti Ellenállás Mozgalom alapító tagja. Szűcs Gábor ugyanerről így fogalmazott: nem elég önmagában, ha politikusok állnak ki egy ügy mellett, "nekünk is meg kell mutatni, hogy mi a fontos, mert a mi életünkről van szó". Huth Gergely kérdéseire elhangzott az is: Magyar Péter csak epizódszereplő lehet, előbb-utóbb el fog bukni és ezt ő is érzi.