Pesti Srácok

„Vona Gábor Soros György oldalára állt a háborúban, ez megbocsáthatatlan” – mondta Borbély Zsolt Attila a Polbeatben

A tavalyi év óta a Jobbik nem a nemzeti érdeket képviseli, és ezt a Jobbik vezetőin, irányítóin, politikusain kívül mindenki látja, érzi - jelentette ki a PestiSrácok.hu Polbeat című élő műsorában Borbély Zsolt Attila, a Jobbik nemzetpolitikai kabinetjének korábbi vezetője, aki Vona vállalhatatlan politikája miatt néhány héttel ezelőtt fordított végleg hátat a pártnak. Borbély Zsolt Attila akkor azt írta, nettó hazaárulás, amit a Jobbik művel.

Az erdélyi politológus Stefka István és Szarvas Szilveszter kérdésére nyomatékosította, a Jobbik politikája már felvállalhatatlan, oda jutottak, hogy szemen szedett hazugságokat kiabálnak a kormányra és Orbán Viktorra.

A Jobbik korábbi EP-listás politikusa a migrációval kapcsolatos jobbikos álláspontról is beszélt. "Itt követték el a legnagyobb hibát, mert ami már tényleg nem fér bele, az a tűzzel való játszás. Az iszlám most lerohanja a kontinenst. Aki ebben a háborúban, mert hogy ez háború, meggyöngíti a jó oldalon harcolók legfőbb tisztjét, konkréten Orbán Viktort, az nem csak a nemzetet árulja el, hanem Európát is. Ebben a háborúban nem lehet Soros György és a migránspárti erők oldalára állni" - nyomatékosítta Borbély Zsolt Attila.

PestiSracok facebook image

A keddi PS-Polbeatben a KGBéla-ügy és a Jobbik esetleges orosz pénzei is szóba kerültek, mint ahogy Borbély Zsolt Attila arról is elmondta a véleményét, hogy a Jobbik mit tett a határon túli magyarokkal. Nézze meg a teljes adást!

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!