• Home
  • Forró drót
  • Magyar ugar
  • Világugar
  • Az alvilág titkai
  • Sport
  • A Hálózat örök?
  • Vezércikk
  • Huszonötödik óra
  • Arcok
  • Agrárcsászárok
PestiSrácok
  • Forró drót
    • Az OBH élére jelölt Senyei György Barna bizottsági meghallgatása
      Megválasztották Senyei György Barnát az OBH elnökévé
    • Gréczy belenézett a láthatatlan jósgömbjébe: kormányváltó hangulat és diktatúra van (videó!)
    • Szél Bernadették megint csinálják a fesztivált, most éppen azért mert nem parádézhatnak büntetlenül az Országházban
    • Fejbe lőtte magát a csehországi lövöldöző
    • Szabad országban mindenki azt csinál, amit szabad – ismét akciózott a RAJT Mozgalom (PS Videó)
  • Magyar ugar
    • Itt a bizonyíték: Vágó István nem kultúrember, csak egy alpári prosztó a térről
    • Dömötör Csaba az ellenzéknek: az, hogy a magyarokat sértegetik, az mindennek az alja
    • Szegedi parkolóbotrányban és Szeviép ügyben is ítéletet hirdetnek
    • Rendőrségi nyomozás célkeresztjében a Párbeszéd, Karácsony esetleges érintettsége miatt a BRFK-t kizárták az eljárásból
    • Színház az egész világ – Főleg, ha színészek politizálnak (PS-videó)
  • Világugar
    • Az “OK Boomer-kultúra” új világrendje – Az európaiság alapjai is végveszélybe kerülhetnek
    • Ez bizony haladás, két anya hordott ki egy gyermeket!
    • Varga Judit a Die Weltnek: Két politikus tud jövőt adni Európának, Orbán Viktor az egyik
    • Akik felrázzák Európát – A kontinens második fő vizionáriusának tartja Orbán Viktort a Politico
    • Londonban pontozásos versenyben gyilkolnak késsel és fegyverrel a bandák
  • Az alvilág titkai
    • „Szívesebben van egy sírban Kolumbiában, mint egy börtönben Amerikában” – PS-videóinterjú Pablo Escobar özvegyével!
    • Alvilági csúcsragadozókig érnek a nagybani piacot uraló maffia szálai
    • Maffiaháború: Portik állítja, nem akarta megöletni az ismert hajtót, Lakatos Csabát
    • Lövések az ügetőn: újra bíróság elé áll az olajmaffia egykori vezére, Portik Tamás
    • Kilóra megvett ítélet, hatósági vesztegetés, kokain – Célkeresztben a NAV egykori befolyásos tisztje
  • Eco
    • Dollár, jüan, rubel: Varga Mihály tárgyalásai Washingtonban, Pekingben és Moszkvában
    • MEKH:a versenyképes áron történő gázellátás is kulcsfontosságú a hazai ipar villamosenergia költségeinek mérséklésében
    • Hende Csaba: Innovatív és környezetbarát beruházás Szombathelyen
    • A MEKH a francia hatóság elnökével az energetikai kapcsolatokat szabályozó kérdésekről tárgyalt
    • Regős Gábor: Nem az a kérdés, hogy be akarunk-e lépni az euróba, hanem az, hogy mikor
  • Vezércikk
    • Mitől szavaz ma valaki balra?
    • Megujjaztak egy színésznőt, de Karácsony ma a gaztettet egy évig titkoló elvtársáért tüntet
    • Tizenöt éve szúrták szíven a magyar nemzetet Gyurcsányék
    • 2019, avagy az év, amikor az idősek szekálása menő lett
    • Gyújtsd fel az esőerdőt, és nevezd el klímaváltozásnak
  • Sport
    • Óriási versenyben ezüstérmes 4×50 méteres férfi vegyesváltó a rövidpályás úszó Eb-n
    • Messi mesterhármassal ünnepelte a hatodik aranylabdáját, Suárez meg besarkazta az év gólját (videóval)
    • Legyőztük Argentínát, a világbajnok franciák ellen zárjuk a vébét
    • Sanghajban is taroltak Liu Shaolin Sándorék
    • Dráma: utolsó perces hetessel maradt le a középdöntőről a magyar válogatott
  • A Hálózat
    • Álmodj, királylány – Fenyő János elhallgatott szerepe a szépségkirálynő halálában (Hálózati fotósból agyonlőtt médiacézár, 1.)
    • A lágerkanálra vésett kolostor képe – Iglói Mihályék hite, ereje és kitartása a szovjet fogolytáborban
    • Tíz dekával több kommunista lett, maradhat? A nyomtatott sajtó átmentett munkásőrsége, avagy a média lenyúlásának története (12. rész)
    • Párttitkárok, KISZ-vezetők, munkásőr-rajongók, ők vezették a megyei lapokat 1990 után – A média lenyúlásának története (11. rész)
    • Így üzleteltek a volt nácik és korábbi üldözöttjeik, a kommunista külkeresek – Interjú Borvendég Zsuzsannával egy tökéletesen felépített hálózatról
  • Arcok
    • A Fidesz üzenete a klímatüntetőknek: veletek vagyunk! (interjú)
    • Nagy Imre kommunista volt és nem lett a forradalom miniszterelnöke – PS-interjú M. Kiss Sándorral 1956-ról
    • „Kik ezek az emberek?! Honnan söpörték össze őket?!” – Interjú Wittner Máriával
    • Megszólal a magyar hajóskapitány, akit megvakított egy migráns (PS-videó!)
    • Tarlós István: Ha én győzök, lesz egy emelt díjas beszélgetésem Orbán Viktorral, Budapest érdekében (PS-videóinterjú)
  • még több…
    • Arcok
    • Huszonötödik óra
    • Stream-TV
    • Tutiblog
    • Az öreg
    • Latte
    • Modellváltás
    • NullaHatEgy
    • Aristo blogol
    • Erdélyi levelek
    • Ki ette meg?
    • Bezzegnemzetek
  • Facebook

  • YouTube

  • RSS

Forró drót

Ujhelyi legyőzte Szanyit, ő megy Brüsszelbe – A patkányozó Bangóné megbukott

Ujhelyi legyőzte Szanyit, ő megy Brüsszelbe – A patkányozó Bangóné megbukott
PestiSrácok.hu
2019-06-01
Ujhelyi István megy Brüsszelbe – döntött szombaton titkos szavazással az MSZP választmánya – írta az Index.

Ismert, az MSZP–Párbeszéd a voksok 6,68 százalékát kapta múlt vasárnap az EP-szavazáson, és mindössze egy képviselőt küldhet az EP-be a pártszövetség. A tét az volt, hogy a listán második Ujhelyi vagy a harmadik Szanyi  Tibor legyen a képviselő.

Kunhalmi Ágnes a választmányi ülés után közölte: kétharmados többséggel döntött úgy, hogy fenntartja az EP-lista sorrendjét, amelynek értelmében Ujhelyi István EP-képviselő képviseli a pártot a következő öt évben Brüsszelben. A választmányi elnök hangsúlyozta: az MSZP továbbra is a nemzeti együttműködés rendszerének ellenfele, és az együttműködésben látja az egyetlen lehetőséget arra, hogy a következő, őszi önkormányzati választáson sikeresen küzdjenek a NER helyi képviselőivel szemben. A politikus szerint az MSZP egységes, elszánt, mindenki tisztában van a választási eredmény súlyával és az MSZP jövőbeni politikai felelősségével is. Világos az MSZP-nek, hogy a magyarországi baloldalnak, a szociáldemokráciának mind szervezeti, mind politikai tartalmi szempontból új alapokra kell helyezkednie – mondta.

Tóth Bertalan pártelnök elismerte: a baloldali szavazók nem az MSZP-Párbeszéd listáját támogatták. A Gyurcsány/Dobrev-pártra utalva elmondta: nem tudja hitelesen képviselni a baloldali politikát, aki baloldali programmal megnyeri itthon a baloldali szavazókat, majd a liberálisoknak tesz ajánlatot. Közben persze kiderült, hogy a DK a szocialisták frakciójába ül majd be. Tóth Bertalan, az MSZP elnöke bejelentette azt is, hogy Bangóné Borbély Ildikó lemondott parlamenti frakcióvezető-helyettesi posztjáról, és távozik a párt kommunikációs igazgatója is, Láng Balázs.

Emlékezetes, Bangóné volt az, aki így formált véleményt az ATV műsorában, miután arról kérdezték, mégis miért ilyen nagy a Fidesz támogatottsága ma. “Ha már szókimondó vagyok: sok a patkány Magyarországon, ha már a patkánytéma felhozódott Budapesten.” Arról kérdezve, ennek mi az áthallása, a politikus csak annyit mondott: mindenki úgy gondolja, ahogy akarja, de szerinte meg kellene állítani a patkányinváziót, mert sok kárt tudnak okozni, ahogyan azt az elmúlt időszakban már láthattuk. Az ő nevéhez fűződik ez a mondat is, amely az MTVA székházában tavaly télen hangzott el: “Hé, Anett, kurva erős kép lenne, ha lefeküdnénk a lépcső elé és tarkóra raknánk a kezünket”.

Forrás/vezetőkép: MTI

Facebook hozzászólások
Kapcsolódó témákMSZPUjhelyi István
57 hozzászólás

57 Comments

  1. Andromeda

    2019-06-01 at 11:58

    Köszönöm a hírz. Nem meglepetés, a nagyobb hazaáruló megy Brüsszelbe.

    Válasz
    • '''z

      2019-06-01 at 12:17

      Ez dicséret Szanyira nézve, de nem vigasz. Majd találnak neki is valamint már ha nem darálja be a dk az mszp-t.

      Válasz
      • Benedek Károly

        2019-06-01 at 13:23

        Majd együtt ülnek a viszkishordón Gyurcsánnyal.

    • khm

      2019-06-01 at 12:48

      A nevét illene hejesen írni.
      Úlyheji,vagy újhülye.
      Amúgy,NINCS kisebb,vagy nagyobb hazaáruló!

      Válasz
      • Hát, így van ez

        2019-06-01 at 18:55

        khm !
        Ez nagyon jó !!!! (lyó !!!!!)
        A helyesírási (kunhalmiul: hejesírási) bravúrok kapcsán a bangóné – kunhalmi vegyespáros akár kezet is csókolhatna, már ha hagyja (hagylya) valaki !!!!
        Amúgy tényleg nincs kisebb, vagy nagyobb hazaáruló, csak aljas, mocskos, szemét hazaáruló van !!!
        Speciel ezek – sajnos – mind azok !!!!!

    • Helga

      2019-06-01 at 23:55

      Ez nem igazság! Bangónét a patkányozása miatt tacsra tették, Újhelyi meg megússza, sőt ő megy Brüsszelbe, pedig ő még Bangónét is túllicitálva, “patkánykormányzást” emlegetett. Arról nemis beszélve, hogy, mint a párt kampányfőnöke ugyancsak alul teljesített. S ennek ellenére! Ki érti ezt?

      Válasz
  2. Szerencsi Veronika

    2019-06-01 at 11:59

    Maradnia kell – hátha mégis van gubanc a vagyonbevallás, stb. körül. Kell a mentesség- ez náluk a gyakorlat!

    Válasz
  3. Átsferi

    2019-06-01 at 12:07

    Ó a francba! Ez a kirgízfejű tahó, ez a hazaáruló ocsmányság megint meglép.! Persze sejthettük. Eddig még minden trükköző ballibsi tolvaja megúszta -köszönhetően a bolsevik bírói karnak. És még ezek ugatnak Fideszes törvényhozásról. Gyurcsány szinte szemenköpte az őt kihallgató taláros testületet, börtönnel fenyegetve őket, oszt’ szabadlábon távozott ezek után. Próbálnánk csak mi, mezei pógárok ferde szemmel nézni a pulpitusra..! Már kattanna is rajtunk a karperec! Még mindíg.., és még meddig uralnak ezek mindent? /Az őrült Ceausescu duóra védett személyként tekintsünk Emberek! /

    Válasz
    • marton

      2019-06-01 at 16:06

      Sajnos Uram ezt tette a hanyagságunk. A rendszerváltáskor Antall József meghagyta őket a közigazgatásban. Politikai erőként átmenthették magukat az utód pártokba, maradhattak a Parlamentben.. Ezektől megszabadulni többé nem lehet…

      Válasz
      • Dodó

        2019-06-02 at 00:20

        Hanyagságunkra utalva, van itt más is. Többen nem értették, hogy ha a hazai szabályok értelmében a közös listán indulóknak 10 %-os a továbbjutási küszöb, akkor hogyan volt elég az MSZP-nek a 6,68 %-os támogatás? Csakhogy a kételkedők nem tudták, hogy egy 2003. évi rendelkezés értelmében – amit, ki más, mint a ballibsi kormányzat hozott -, miszerint az EU-s választásokra a korábban elfogadott gyakorlattól eltérően, függetlenül, hogy egyedül, vagy más párttal közösen állitanak listát, mindenkire csak 5 százalékos küszöb elérése a mérvadó. S ha ezt a törvényt netán időben eltörölték volna, most az mszpések a fasorba se lennének. Sokszor az az érzése az embernek, hogy nemis akarjuk őket leszorítani a pályáról.

    • zizu

      2019-06-01 at 18:35

      Átsferi! A legszebb nick amit valaha láttam, és bízom benne érzi is a súlyát, mert ezzel nem lehet játszani.
      Bár hozzászólását tekintve nem is játszik.

      Válasz
  4. mona

    2019-06-01 at 12:11

    Remélem az igazságszolgáltatás félbeszakítja kedvenc politikai tevékenységét, a hazaárulást. Ez a szavazás is bizonyítja, hogy az MSZP valóban megérett a pusztulásra.

    Válasz
  5. Karcsi bácsi.

    2019-06-01 at 12:13

    Gazemberek miért kapnak mentességet ?
    Mi az akadálya a törvénymódosításnak ha bűnözés esete áll fenn ?
    HALLÓ Törvényhozók ! Ébresztő !!!

    Válasz
    • Seres Tibor

      2019-06-01 at 12:56

      Tisztelt KARCSI-bácsi KÓSA LAJOS AZÉRT ADOTT BE TÖRVÉNYMÓDOSÍTÁSRA JAVASLATOT, HOGY NE TUDJANAK A MENTELMIJOGGAL VISSZA 😉👍 ÉLNI??!!!

      Válasz
  6. Vajda Miklós

    2019-06-01 at 12:23

    Róka fogta csuka.
    Számunkra teljesen mindegy, hogy melyik megy, és melyik marad. A lényeg az, hogy az egyik ott, a másik majd itt fogja árulni a hazát és a nemzetet. Ezeknek nem az a fontos, hogy mit képviselnek, hanem a vastag brüsszeli fizetés, szemben az MSZP hazai felszámolódásával. Szerintem őszre Szanyi már a DK-ban lesz – ha beveszik.

    Válasz
    • khm

      2019-06-02 at 14:17

      Tudod,hogy hazaáruló vagy,és ezt még tetézed is.
      A többit tudod. Utcasarok,napi bevétel….

      Válasz
  7. Nahát

    2019-06-01 at 12:32

    Tényleg, akkor Szanyi most se nem EU-s, se nem magyar parlamenti képviselő? Szanyi kapitány! Nagyot tetszett pottyanni!

    Válasz
  8. Janos Szabo

    2019-06-01 at 12:36

    Hát az biztos, hogy a vastag fizetésből jut majd viszkire !

    Válasz
  9. Contrabass

    2019-06-01 at 12:38

    A maszocpnál elgurult a gyógyszer, újhülyét jutalmazzák, mert micsoda frankó kampányt vitt, a másik jómadár se jobb az igaz, ezek ketten versenyt szittyóznak. Elképzelhető, hogy a lehetőségek tárháza a szociknál ezzel ki is fújt?

    Válasz
    • khm

      2019-06-01 at 12:52

      Hááááát reménykedek abban,hogy a kontraszelekció végre beváltja a reményeinket. XD,meg LOL.

      Válasz
    • fütyü

      2019-06-01 at 15:03

      Ki más menjen az EU.Parlamentbe,mint a püffedt képű juncker isiászos!

      Válasz
  10. Jobbágy Antal

    2019-06-01 at 12:53

    Ennek a két csavargónak az országból is takarodni kellene.

    Válasz
  11. Rizikó

    2019-06-01 at 13:11

    A fene egye meg Újhúlye tovább dözsõlhet azzal a zsiros haszonleső pofájával Brüszelben.Ha a fidez egy kicsi kis mozgósitást tett volna akkor ez a mafla gengszter csak mint tiszteletbeli porondmester vagy bohoc lehetne a nemzetközi cirkuszbrigádban.

    Válasz
  12. Kétes

    2019-06-01 at 13:42

    A hülyeségnek nincs határa! Persze lehet, hogy csak el akarják távolítani Ulyhejit, nehogy megint kampányfőnök legyen az önkormányzati választások előtt.

    Válasz
  13. Tehetős Totó

    2019-06-01 at 14:01

    Nnnna Szanyi, megvan a lista: döglistára kerültél.

    Válasz
  14. Namond

    2019-06-01 at 14:11

    Remélem kiadják.

    Válasz
  15. Namond

    2019-06-01 at 14:12

    Vagy módosítják a magyar képviselők mentelmi joga szabályozását.

    Válasz
  16. kanabe andras

    2019-06-01 at 14:52

    Várható volt,szarhelyinek van szüksége mentelmi jogra a Szegedi Szeviép mutyi, lopás miatt,ezzel együtt megvédték Szeged kis királyát is a Maldiv szigeteki búvár Kundot meg szégyenitő halak rémét a bukta miniszterelnök jelölt Rolex lacót is!

    Válasz
  17. fütyü

    2019-06-01 at 15:03

    Ki más menjen az EU.Parlamentbe,mint a püffedt képű juncker isiászos!

    Válasz
  18. Atosz

    2019-06-01 at 15:40

    Mindegy is hogy melyik ,ocska,hazaarulo bolsevik fereg megy brusszelbe a hitvany ujhulye vagy az alkoholista tibike !!!! Hogy a mennyko csapjon mindkettobe !!!

    Válasz
  19. Palkó

    2019-06-01 at 15:43

    Ők, a baloldali elvtársak szokták mondani, hogy a repülőgépek le is eshetnek és el is lehet téríteni azokat. Márpedig Újhelyi sokat fog repülni ide-oda. Én félnék a helyében az elvtársaitól.

    Válasz
  20. ria

    2019-06-01 at 15:54

    Pityu most úgy örül, hogy a szája körbe ér a fején. Neki nagy szüksége van a mentelmi jogra, akik meg segítették, hogy ő legyen a befutó, majd szól az érdekükben. Mert ő Brüsszelben csak talpnyaló szavazógépnek kell, és hazug lejárató véleményét fogalmazza meg Magyarország ellen, amit nyíltan be is vall. Tényleg ideje lenne már a hazaárulást büntetni, mert a törvényeknek így semmi értelme, felesleges időtöltés meghozni, ha úgysem alkalmazzák. Ezekre a hazaárulókra felesleges pénzkidobás, azért, hogy ellenünk dolgozzanak.

    Válasz
  21. aladin

    2019-06-01 at 16:09

    Nagyon jó, hogy ezt a fetrengös Bangót elküldik a francba, most otthol fetrenghet a férjével ha már ehez van szokva. Ezek után kiteszik a háloszobájukba Orbán Viktor képét. Há-há-há….

    Válasz
    • polizza

      2019-06-01 at 16:33

      Nem a képviselőségről mondott le! Csak a frakcióvezető-helyettesi posztról. Nem szabadultunk meg tőle, csak ezután kevesebbet kell őt hallgatnunk. De lesz helyette valaki más. Lehet még visszasírjuk?

      Válasz
      • ria

        2019-06-02 at 15:13

        Ott lesz helyette Jakab Péter a lyobbik észlénye, mint frakcióvezető. A “kulturált” közbeszéd továbbra sem lesz hiány.

    • Gejza Balázsovits

      2019-06-01 at 18:15

      Kedves Aladin, gyújtsd meg a lámpásod, és keresd meg a könyvespolcodon a magyar helyesírás szabályait.
      Ha és amennyiben valami oknál fogva nem lenne meg, azonnal szólj a szellemnek, hogy hozzon egyet, de most ízibe.
      Halkan megsúgom,olyan,hogy otthol meg itthol nincs.
      Otthon vagy itthon helyesen, és az “ehhez” szót is így két h-val írjuk.

      Válasz
      • Benedek Károly

        2019-06-01 at 22:58

        De van. Tájnyelven. Az “ott, ahol”, “ott, hol” valamikor, régen szóösszetételként állandósult.

      • Gejza Balázsovits

        2019-06-03 at 08:00

        Benedek úr!
        Elkeserítem, nincs.
        Nézzen utána.

  22. Atosz

    2019-06-01 at 16:28

    mind 2 hazaarulo gazember !!! Szakadt volna a fejuk a k.rva anyjukban!!!

    Válasz
  23. polizza

    2019-06-01 at 16:30

    Na, lett itthonra egy szuper főpolgi jelölt jelölt.
    Úgyis kellene számára valami jó állást biztosítaniuk. Megérdemli az efftárs.

    Válasz
  24. túródóra

    2019-06-01 at 16:47

    Aljas,büdös,gerinctelen,bolsi gazember!

    Válasz
  25. Nagyot fingo bika

    2019-06-01 at 17:37

    Az Újhelyi a “nagyobb titkok” örzője tehát marad.
    Szanyi kapitány lefokozva fedélzetmesternek.!Moshatja a souaret ..,.
    Hajrá ,,
    A Tóth pedig úgy kostólgassa a Gyurcsányt,hogy az önk.választáson simán keresztbe verhetik a Mementoval/momentum/.,.

    Válasz
  26. csibi

    2019-06-01 at 17:39

    A MASZOP “titkos” döntése jól tükrözi, hogy Újhülye nagyobb sz…ban van, ezért mentelmi jogát “megérdemeltebbnek” tartotta a szoci grémium. Szanyi kapitány valamivel kisebb disznóságok tulajdonosa, vagy jobban utálják őt párttársai, mint a malacképűt. Bunkóné távozásával nagy csapást kell megélnünk, de valahogy átéljük…

    Válasz
  27. zizu

    2019-06-01 at 17:50

    Én emlékszem rá -igaz jó pár éve volt-, mikor azt mondta Bencsik András erre a hazaáruló féregre, hogy “bébi bolsi”. Hát “felnőtt” ez a bébi, és irdatlan nagy bolsi lett. Utolsó hazaáruló, eltaposni való féreg.
    És ne legyen benne kétségünk, ott fog csücsülni “egyedül” az ep-ben, és éppen akkora pofája lesz mint eddig. És sajnos el kell viselnünk éppen úgy, mint eddig ezt a gátlástalan, velejéig romlott tetvet.

    Válasz
  28. Bakó László

    2019-06-01 at 18:00

    Ezért is tart itt az MSZP,ezen két hazug,agyhalott uszító hazaáruló közül a kisebb rakás szar megy ki

    Válasz
  29. olszal

    2019-06-01 at 18:21

    Tapasztalhatóan működik a háttérben a Fidesz és a baloldal titkos alkuja.(Sosem lehet tudni ugyebár arra az esetre, ha fordulna a kocka…)
    Ezt a tolvajt is elengedték Brüsszelbe.
    Én a pápai rém helyett félteném az asszonyt, a Gyurcsány Rozit.
    Ez mégiscsak fiatalabb mint ő.
    Bár tök mindegy, az alom ugyanaz…

    Válasz
  30. en

    2019-06-01 at 19:12

    Soros akaratabol es penzebol marad Ujhulye. 5 ev alatt meg sok kart fog okozni nekunk! Szegyen!

    Válasz
  31. Benedek Károly

    2019-06-01 at 22:52

    Gabriella Bollobas(Fb)!
    Rossz a megközelítésed!
    Mi az, hogy “nem veszik észre, hogy ártanak az országnak”?!
    ŐK ÁRTANI AKARNAK AZ ORSZÁGNAK!
    EEZ A PROGRAMJUK!

    Válasz
  32. Benedek Károly

    2019-06-01 at 22:54

    Van épelméjű ember, aki Bunkóné kezébe adná a gyermekét?

    Válasz
    • khm

      2019-06-02 at 14:19

      Én például igen!
      A bunkóné gyermekeit,mind a karjába adnám. Addig sem tud habzó szájjal papírokat tépdesni. hehehehehe.

      Válasz
  33. Dragon

    2019-06-02 at 00:57

    Bangónét eddig a párt dugta,dugja most már a bangó.A komunikácios igazgatót leváltják, a kampányfőnököt megjutalmazzák.Az egyik patkányozót kitüntetik,a másikat lefokozzák,ez az igazi következetesség.A kalapszar párten führer meg a helyén marad.A sajtótájékoztatójuk csodálatosra sikerült,améág Berci pattogva keménykedett a háttérben Kunhalmi fancsali pofával forgatta a sliccgomb szemeit és grimaszolt.Jó lenne még több ilyet látni.Kapitánynak a reklámban igaza lett”egyes lista szocialista”és tényleg egyszemélyes lista lett,de inkább egyes lista alkoholista,

    Válasz
  34. Dragon

    2019-06-02 at 01:04

    Szanyi ex kapitány,jelenleg segéd matróz helyettes mehet evezni a fedélközbe az mszp lassan elmerülő hajóján, csak a rumos hordókat zárják el előle.

    Válasz
  35. márko

    2019-06-02 at 07:13

    Még egy magyar PARAZÍTA megy Brüsszelbe
    /
    undorodik minden magyartól legyen az határon belül vagy kívüli,
    5 évre biztosítva mentelmi jog,
    elvtársai a ( a szocilista + liberális + zöldek + … ) DÖGLEGYEK,
    7000 eurós NETTÓ havi jövedelme biztosítva ( 12 x 7000 euró = évi jövedelem ),
    5 év után + 30.000 eurós tiszteletdíj,
    + lehetőségek 800.000 eurós herdálási ZABRÁRA( biztosítva humbuk projektek)
    /
    SZÉGYENLETESEN megbújva
    demokrácia elvek mögé,
    “európai értékek ” = LÖKÖTT elvek,
    nyíltan keresztényeket gyülölő megfizetett bagázs,
    nyíltan muszlimokat imádó.
    /
    tegnap láttam két MAROKKÓI 17 éves nők tragédiáját
    ( 12 éves korukban kivették ez iskolából,( talán marokkói 4 elemi osztály )
    metélve mint nők,
    férjhez adták 16 évesen,
    nem tudták megérteni mi a “NŐI KÖTELESSÉG = sex ??? ” 30 éves férfiaknál,
    örültek hogy sikeresen elváltak)
    faluban minden nőnek ilyen a sorsa ilyen + már 3 gyerek is van
    /
    férjeik ugyan ilyen marokkói ALÚLKÉPZETTEK,
    gyereket csinálnak évente,
    a mostani BEVÁNDORLÓ LAVINÁVAL nyugat Európában vannak.
    /
    KELL-e ILYEN EU ???
    szégyenletes magyar DÖGLEGYEK (DK, Momentum, MSZP … ) az EU parlamentben
    csak szavaznak ŐK NEM DÖNTENEK
    milliárdosok herdélják “demokratikusan megszavazva ” EU büdzsét.

    Válasz
  36. Peti Lovag

    2019-06-02 at 07:51

    A szocik őskövületek. Képtelenek a megújulásra, épeszű embereik nincsenek. Mennek ezek a levesbe. De remélem, hogy a kibaszott dk is pusztulni fog.

    Válasz
  37. Szőke ciklon

    2019-06-02 at 08:59

    A kommunisták összezártak. Így is nagy bajban van a párt, nem tenne jót, ha egy tagjuk ellen bírósági eljárás indulna. Nem tanulnak ezek semmiből. Ez az alak folytatta le a gyűlöletről szóló EU-kampányt,amivel nagyban hozzájárult a bukáshoz.

    Válasz
  38. Esvány

    2019-06-02 at 11:59

    Vártam Újhelyi Szeviép Pistike savanyú arcát, de Szanyié kárpótol.

    Válasz
  39. Antal Sebes

    2019-06-02 at 18:32

    A német SPD elnöke és frakcióvezetője, Andrea Nahles lemondott a mùlt vasàrnapi bukta utàn. Hol az MSZP-s lemondàs? Sehol, további melegtusolàs!

    Válasz

Szóljon hozzá!

Kilépés a válaszból

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Forró drót
2019-06-01
PestiSrácok.hu

Kapcsolódó témákMSZPUjhelyi István

Több Forró drót

Az OBH élére jelölt Senyei György Barna bizottsági meghallgatása

Megválasztották Senyei György Barnát az OBH elnökévé

PestiSrácok.hu2019-12-10
Több

Gréczy belenézett a láthatatlan jósgömbjébe: kormányváltó hangulat és diktatúra van (videó!)

Jurák Kata2019-12-10
Több

Szél Bernadették megint csinálják a fesztivált, most éppen azért mert nem parádézhatnak büntetlenül az Országházban

Füssy Angéla2019-12-10
Több

Fejbe lőtte magát a csehországi lövöldöző

PestiSrácok.hu2019-12-10
Több

Szabad országban mindenki azt csinál, amit szabad – ismét akciózott a RAJT Mozgalom (PS Videó)

Dezse Balázs2019-12-10
Több

Kivonultak az ellenzéki képviselők, miután eldőlt: szigorúbban büntetik mostantól a rendbontókat

PestiSrácok.hu2019-12-10
Több

Az MSZP-s Burány Sándor szerint a szexuális zaklatás csak együttműködési kényszer

PestiSrácok.hu2019-12-10
Több

Sajtóklub: Valójában nekünk kell tüntetnünk, amiért nem szűnik meg az NKA és a művészet balliberális elnyomása

PestiSrácok.hu2019-12-10
Több

Döntöttek a honatyák: létrejön a nemzeti filmintézet

PestiSrácok.hu2019-12-10
Több

Kovács Zoltán: a brüsszeli meghallgatás jogi eljárásnak leplezett ideológiai kampány (Frissítve: videó Varga Judit nyilatkozatáról!)

PestiSrácok.hu2019-12-10
Több

Az ellenzéki mókuscsoport egyenpólóba bújt

Jurák Kata2019-12-10
Több

Továbbra is a kaposvári polgármester vezeti a Megyei Jogú Városok Szövetségét

PestiSrácok.hu2019-12-10
Több

A DK nem szavazza meg az OBH elnök jelöltet, mert a Fidesz igen

PestiSrácok.hu2019-12-10
Több

Lövöldözés volt egy csehországi kórházban, hatan meghaltak, az elkövető öngyilkos lett (Folyamatosan frissül!)

PestiSrácok.hu2019-12-10
Több

Ha most lennének a választások az ellenzéki összefogást is legyőznék a kormánypártok

PestiSrácok.hu2019-12-10
Több

Eltűnt a chilei légierő egyik szállítógépe 38 emberrel a fedélzetén

PestiSrácok.hu2019-12-10
Több

Borítékolható az ellenzéki hiszti: a házszabály módosításról és a kulturális finanszírozásról is most dönt az Országgyűlés

PestiSrácok.hu2019-12-10
Több

Fogolycsere és tűzszünet hoz enyhülést a harcok sújtotta Donyec-medencében

PestiSrácok.hu2019-12-10
Több

Mégsem szabadulhat ki az olaszliszkai lincselő

PestiSrácok.hu2019-12-10
Több

Horváth Ildikó: az egészség a jóléti gazdaság meghatározó pillére

PestiSrácok.hu2019-12-09
Több

Törökország is bojkottálja a Nobel-díjátadót Peter Handke kitüntetése miatt

PestiSrácok.hu2019-12-09
Több

A rendőrség szerint egyre gyakrabban okostelefonra készített úti segédlettel próbálkoznak migránsok

PestiSrácok.hu2019-12-09
Több

Meneszti a Főtáv vezérigazgatóját Karácsony Gergely

PestiSrácok.hu2019-12-09
Több

Kirúgták a Színház- és Filmművészeti Egyetemről Gothár Pétert

PestiSrácok.hu2019-12-09
Több

Szijjártó: az EU új Afrika-stratégiája nem lehet a migráció serkentésének dokumentuma

PestiSrácok.hu2019-12-09
Több

Papadimitriu Athina: szexuálisan zaklatták a lányomat a Színművészeti felvételijén

PestiSrácok.hu2019-12-09
Több

Meghalt Ormos Mária történész

PestiSrácok.hu2019-12-09
Több

Bősz Anett a Demokratikus Koalíció frakciójához csatlakozott

Jurák Kata2019-12-09
Több

Kormánybuktatással akadályoznák meg a román szociáldemokraták és az RMDSZ a kétfordulós polgármester-választás bevezetését

PestiSrácok.hu2019-12-09
Több

Két inkubátorra is elegendő pénz gyűlt össze a családszervezetek jótékonysági vásárán

PestiSrácok.hu2019-12-09
Több

Vadai Ágnes a kormánytagoknak: ha megbuknak, nem lesz szükség a nyelvükre, csak a fenekükre!

Jurák Kata2019-12-09
Több

Robbantással fenyegettek meg közintézményeket Oroszország-szerte

PestiSrácok.hu2019-12-09
Több

Vidnyánszky: demokratikus módon kezelné a kormány a színházak évtizedes problémáit

PestiSrácok.hu2019-12-09
Több

Épületfoglalás készül az EMMI ellen

PestiSrácok.hu2019-12-09
Több

Sűrű programmal zárja az évet az Országgyűlés, több mint harminc javaslat elfogadása van terítéken

PestiSrácok.hu2019-12-09
Több

A munkaerőpiaci reform célja a foglalkoztatás növelése

PestiSrácok.hu2019-12-09
Több

Az MSZP-s Molnár Zsolt magára ismert, szerinte róla beszél az Angyal Ügyvédje

PestiSrácok.hu2019-12-09
Több

KSH: szeptemberben is kétszámjegyű volt a keresetek emelkedése

PestiSrácok.hu2019-12-09
Több

Könyvlopásért repülhet a mexikói diplomata

PestiSrácok.hu2019-12-09
Több

Növekvő migrációs nyomás, több száz határsértőt fognak el a rendőrök

PestiSrácok.hu2019-12-09
Több

Kitört Új-Zélandon a fehér-szigeti vulkán

PestiSrácok.hu2019-12-09
Több

Újabb részlet a Welsz-ügyben, meggyanúsították a vállalkozó egykori üzlettársát

PestiSrácok.hu2019-12-09
Több

Az FBI terrorcselekményként vizsgálja a floridai katonai támaszponton elkövetett lövöldözést

PestiSrácok.hu2019-12-08
Több

A színházi érdekképviseletek szerint a készülő törvénymódosítás jobb helyzetbe hozza a magyar kultúra intézményeit

PestiSrácok.hu2019-12-08
Több

Az 1956-os sortűz áldozataira emlékeztek vasárnap Salgótarjánban

PestiSrácok.hu2019-12-08
Több
Gördítsen többért
Blogok

Tutiblog

tutiblog-300x49
  • Friss

  • Ki is tulajdonképpen a kommunista rendszer haszonélvezője?
    Magyarisztáni rögvalóság2019-12-05
  • Megoldókulcs klímahisztériázó fiatalokhoz
    Elnyomó ciszgender2019-12-04

Az öreg

azoreg-300x52
  • Friss

  • Körön belül
    Az Öreg2019-12-10
  • Javíthatatlan konzervatív vagyok!
    Az Öreg2019-12-02

061

061-300x35
  • Friss

  • “Volt bennem félelem, mert ilyen karaktert még sosem kellett hoznom” – Interjú Tenki Rékával
    0612019-12-10
  • “Mi valahogy mindenhonnan kilógunk” – Oláh Annamáriával, a Meszecsinszka énekesnőjével beszélgettünk
    0612019-12-09
  • Gera Marina: A világ vezető filmesei szerint mindenképp nemzetközi karriert kell építenem (EXKLUZÍV VIDEÓ)
    0612019-12-03

(x) PestiSrácok.hu Filmklub

Aristo

aristo1045-300x69
  • Friss

  • Pisti a Járműjavítóban
    Aristo2019-12-10
  • Fékek és ellensúlyok
    Aristo2019-12-06

Ki ette meg a misszionáriust?

misszioblog_300
  • Friss

  • A magyar kulturális élet Stockholm-szindrómás foglya a belpesti elit néhány tucat gazemberének!
    Ki ette meg a misszionáriust?2019-12-09
  • Amikor az Index már a saját címadásával „mítúzza” meg magát!
    Genderfree2019-12-07

Erdélyi levelek

erdelyi_levelek_fejlec300
  • Friss

  • Reálpolitika RMDSZ-módra
    Erdélyi levelek2019-12-09
  • Velünk már mindent megtehetnek?
    Erdélyi levelek2019-12-04

VBT blog

  • Friss

  • Főpolgármester úr! Nyáron meleg lesz!
    Blog2019-12-03
  • Kiránduláson, Galyatetőn, Szentgyörgyi Albert professzorral / Fotó: Totalbike.hu
    Ostobább-e a vallásos patrióta magyar?
    Blog2019-11-27

Bezzegnemzetek

Bezzegnemzetek300
  • Friss

  • Így fegyelmezte meg Magyarországot a haladó Nyugat (exkluzív felvételek) – 2. rész
    Bezzegnemzetek2018-09-17
  • Így fegyelmezte meg Magyarországot a haladó Nyugat (exkluzív felvételek) – 1. rész
    Bezzegnemzetek2018-09-16

Máté T. – kávé mellé

  • Friss

  • Egy év múltán…
    Máté T. - kávé mellé2019-09-16
  • Máté T. Gyula feleségének üzenete
    Máté T. - kávé mellé2018-09-24

Latte

  • Friss

  • Tiszta víz
    Latte2019-10-12
  • Internesönel szitizenz, lécci vót for ellenzék
    Latte2019-10-02
PestiSrácok

I M P R E S S Z U M

A PestiSrácok.hu kiadója az Insider Media Lapkiadó Kft.
A lap NMHH nyilvántartásba vételének száma: CE/185-2/2016
A szerkesztőség és a kiadó postacíme: 1536 Budapest, Pf. 246.
A kiadásért felel: Szenvedi Zoltán ügyvezető
Főszerkesztő: Huth Gergely
Lapigazgató: Stefka István
Főszerkesztő-helyettes: Szarvas Szilveszter
Lapszerkesztők: Bálint Botond, Pámer Dávid, Szentkirályi András 
Főmunkatársak: Füssy Angéla, Jurak Kata, Mező Gábor,Pilhál Tamás, Szabó Fruzsina
Újságírók: Ambrózy Áron, Ambrus Petra, Csibra Tibor, Dezse Balázs, Susánszky Mátyás, Szabó Gergő, Szalai Szilárd, Tihanyi Rita, Vésey Kovács László
Fotóriporter: Horváth Péter Gyula
PS Mozi: László Petra, Ragács András, Tihanyi Rita
Szerkesztőségi titkár: Mézes Gabriella
Informatika: Bori Zsuzsanna
és sokan mások...
Kontakt: [email protected]

PestiSrácok.hu

Ahol alacsonyan szállnak a sallerek. És ahol nincs íróasztalfiók. Mert ami odakerülne, az itt megjelenik.

Írásaink a közmegegyezéses hazai sajtóetika és a Médiaalkotmány szellemisége szerint készülnek. Forrásainkat minden körülmények között megóvjuk, szivárogtasson bátran! Szerzőink neve olykor "írói név".

Adatkezelési Tájékoztató

*Kell még valamit mondanom Ildikó? - Az őszödi beszéd utolsó mondata.

Médiaajánlat

A PestiSrácok.hu multiszájton és társoldalain, a 061.hu, a Tutiblog.com, AzÖreg.hu, az Aristo blogol,a Máté T. - Kávé mellé, a Küzdőtér, a Ki ette meg a misszionáriust? és az Erdélyi Levelek blogokon exkluzív hirdetési felületeket kínálunk.

Ajánlja termékeit, szolgáltatásait a Digitális Közönségmérési Tanács által hitelesített több-százezres olvasóközönségünknek!

Kontakt: [email protected]

Puskás Bence

Sánta Annamária

PestiSrácok.hu ÁSZF

Copyright © 2015 PestiSrácok.hu

Az abortuszturizmus mellett kampányol Kalifornia liberális kormányzója
Egyre feszültebb a helyzet Szlovéniában a migráció miatt