Egészen hamar önmaga farkába harapott az LMBTQ-kígyó: a hagyományos nemek tagadása a progresszív tiktokkerek között oda jutott, hogy már nemcsak az identitásukat, hanem az emberi mivoltukat is megkérdőjelezik egyes személyek – számolt be a V4NA hírügynökség. A genderőrület ugyanis már túllépett azon a szinten, hogy az ultraprogresszívek azt se tudják, hogy fiúk-e vagy lányok, hanem sikerült ennél is tovább futtatni a dolgot. A bankárból lett sárkányember után sincs megállás; az új trend, hogy egyesek már embernek sem azonosítják magukat. Talán ez már a szélsőliberálisoknak is válasz arra, hogy miért veszélyes az LMBTQ-lobbi a gyerekekre.
A videó elején a már szinte szokásossá váló névmásokkal kapcsolatos rövid monológot lehet hallani, amikor is a biológiailag lányhoz hasonlító, de magát nem akként definiáló személy azt mondja, hogy neki megfelelő az összes fajta névmás használata, de a leginkább azt szereti, ha hercegként utalnak rá.
Ezek után elmesélt a tiktokker egy történetet arról, hogy két évvel ezelőtt kérdezték meg tőle, hogy melyik névmást preferálja. Akkor még azt mondta, hogy természetesen a nőnemű she/her névmásokat használja, de később ezen változtatott, végül pedig arra a felismerésre jutott, hogy a teljesen gendersemleges nyelvet tartja a számára legkellemesebbnek, leginkább elfogadhatónak.
“I don’t identify as human” ?? pic.twitter.com/V9fasK7p3W
— Libs of Tik Tok (@libsoftiktok) August 16, 2021
Ezt a személyiségváltozást azzal indokolta, hogy egész életében nőként kezelték, de az identitásának nem nagy része a neme, ami pedig abból fakad, hogy önmagát nem tudja emberként definiálni. A videót vegyesen, inkább negatívan fogadták a kommentelők, akiknek a többsége komolytalannak és nevetségesnek titulálta a lányt. Az egyik kommentelő azt írta, hogy
Javíts ki, ha tévedek, de amennyiben nem azonosítod magadat emberként, így az emberi jogok se vonatkoznak rád. Érdekes…
Mások pedig a nyugati társadalom és a civilizáció végét vizionálták a videó megtekintése után.
Forrás: V4NA; Fotó: MTI/Balogh Zoltán
Facebook
Twitter
YouTube
RSS