Biztos jó irányba megy az az ország, ahol az embereket már a tejes autó zenéje is zavarja, kedves magyarok?
Onnan sejthető, hogy a Tisza-kormány aláírta a migrációs paktumot, hogy Magyar ködösít, a házi sajtó pedig szépíti a helyzetet
Magyar Péternek csak annyit kéne mondania, hogy nem írta alá a migrációs paktumot, miközben arra kínosan ügyel, hogy erre ne térjen ki.Börtönt is kaphat a csalással és cenzúrával hencegő tiszás oligarcha, máris magyarázkodni kezdett, de a helyzete nem lett jobb
Hosszú közleményben magyarázkodik az elmúlt évek egyik legdurvább cenzúrájával, a Google és a Facebook algoritmusainak szándékos átverésével hencegő Holló Gábor, a hírkereső.hu tulajdonosa.Az orrukat túrják, fogalmuk sincs, hogy miről beszélnek - szépen lassan bemutatkoznak országunk tiszás képviselői
A hatóságok szerint nem terrorista, így biztos csak rossz napja volt az észak-ír férfit lefejezni igyekvő migránsnak
Nem hagyják pihenni a tiszás celebeket, akik most nők alázásával igyekeznek elterelni a figyelmet Magyar Péter kínos performanszairól
Fegyőr még mindig nem lett okosabb, több ezer civilt “zsebnáciz” le, miközben hazudozik a migrációs paktumról
Büszkén hirdeti a tiszás oligarcha, hogy az elmúlt évek egyik legbrutálisabb cenzúráját működtette a választási kampányban
Magyar Péterék lebontották "Orbán kordonjait" a Várban, meg is történt az első súlyos baleset
Magyar Péterék lebontották "Orbán kordonjait", s ennek ma meg is lett az első áldozata. Egy német turistára ugyanis rázuhant egy szerszám, miután a kordonok már nem jelzik, hogy amúgy egy ÉPÍTÉSI TERÜLET van ott, ahol ezek az idióták (bocsánat, a miniszterelnök úr, a közlekedési miniszter meg a belügyminiszter), lebonttatták a balesetveszélyt jelző kerítéseket.Kliséhalmaz: Macron üdvözölte a magyarokat "újra Európában”, majd Ukrajna támogatásáról beszélt a Magyar Péterrel közös sajtótájékoztatón
Jámbor Bandi konkrétan leidiótázza mindazokat, akik nem szeretnék, hogy a gyerekeinket szivárványos aktivisták neveljék az iskolákban
Úgy tűnik Bandi egy barlangban lakott az elmúlt években, hiszen ha nem így lett volna, akkor tudhatná, hogy a magyarok elsöprő része továbbra sem támogatja sem az LMBTQ-lobbit...Nem csak Ursula nem értette, hogy miről hadovál a magyar miniszterelnök, a nagyobb baj, hogy mi magyarok sem....
Márki-Zay Péter kezd ráébredni arra, hogy a magyarok valami sokkal rosszabbat szavaztak meg a NER-nél?
Az is szúrja a volt ellenzéki vezérszónok szemét, hogy Magyar Péter jól láthatóan azon dolgozik, hogy mindenhova a saját, tiszás embereit ültesse.Újra megindult Fegyőr agyában a buborék, ezért most éppen az ellenzéket akarja leváltani, feltehetően saját magára
Ezek tényleg belétek akarják ültetni, hogy valós traumáitok lettek Orbán miatt – Avagy szánalmas próbálkozások az “O1G” életben tartására
Magyarország az elmúlt évtizedben az egyik legbiztonságosabb ország lett és kezdett szépen felzárkózni az életszínvonal tekintetében is. S mindeközben vannak, akik át akarják írni a múltat, az emberek valóságérzékelését, és abból akarnak profitálni, hogy traumákat beszélnek bele egy egész társadalomba.“El lehet menni négy műszakban dolgozni” - Üzenik a tiszás szavazók a fizetéscsökkentés miatt megszólaló polgármestereknek
NoÁr belebetegedett a “szeretetpropagandába”? - Színjátszó köre bejelentette az aktivista időszakos visszavonulását
Ajánljuk még

























