Pesti Srácok

Öngyilkos lett az a sátánista olasz férfi, aki savban feloldotta rendőr partnerét, de előtte még lakmározott belőle

Öngyilkos lett az a sátánista olasz férfi, aki savban feloldotta rendőr partnerét, de előtte még lakmározott belőle

Megölte magát angliai börtönében Stefano Brizzi drogfüggő és sátánista olasz informatikus, aki egy különösen bizarr bűnügyben megölte, feldarabolta és savban feloldotta szexpartnerét, egy köztiszteletben álló rendőrt, akinek a húsából is evett.

Az 51 éves volt informatikus hétfőn lett öngyilkos a börtönben, ahol életfogytiglani szabadságvesztését töltötte. A firenzei férfi 2012-ben költözött Londonba, ahol egy banknál kapott jól fizetett webfejlesztői állást. Tavaly áprilisban egy melegeknek szóló randioldalon ismerkedett meg a nála 10 évvel idősebb közrendőrrel, aki szolgálat közben felment hozzá egy "tüzes" szexpartira. Szeretkezés közben az extrém szexuális praktikákat kedvelő Brizzi megfojtotta partnerét, a tetemet feldarabolta és egy kádban savban feloldotta, ugyanúgy, ahogy kedvenc tévésorozatában, a Totál szívásban látta.A konyhai edényeken megtalálták áldozata DNS-ét, amiből kiderült, hogy evett is áldozata testének egyes megsütött és megfőzött darabjaiból.

Megsütötte áldozatát és evett is belőle. A helyszínelők közül többen rosszul lettek.

A bíróság előtt Brizzi azt állította, hogy nem szándékosan ölte meg a másik férfit, hanem "baleset" történt kábítószer hatása alatt. A tettes a metamefatim rabja volt, emiatt állását is elvesztette. A bírósági tárgyaláson azt mondta, hogy mélyen vallásos katolikus családban nőtt fel, ezért homoszexuálisként a sátántól származónak érezte magát. Brizzit 2008-ban hazájában HIV-vel és hepatitisz C-vel diagnosztizálták.

PS/MTI, Fotó:The Mirror

PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

"Büszke vagyok rá, hogy pályafutásom során nem tettem rosszat egy kollégámnak sem" - A születésnapos Stefka István a Polbeatben

‎Polbeat 2023 június 10.
Rendhagyó Polbeatet szerveztünk Stefka István 80. születésnapjára a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőbe, ahol a PestiSrácok.hu-s csapat mellett Stefka régi barátja és harcostársa, Alexa Károly irodalomtörténész, író, illetve a konzervatív televíziózás nagy, a rendszerváltoztatás utáni - a Horn-Kuncze-kormány által teljesen felszámolt - korszakának két jeles alakja (egyben az ünnepelt akkori munkatársa), Mátyássy Andrea és Dézsy Zoltán is elmondta méltatását, visszaemlékezését. Megszólalt továbbá Stefka István felesége, Naszályi Kornélia és egyik lánya, Stefka Nóra, továbbá Ambrózy Áron, Szabó Gergő és Szalai Szilárd. A Huth Gergely által celebrált rendkívüli adást végül egy fergeteges köszöntés követte, a tortát és a pezsgőt Stefka István kedvenc együttesének, az AC/DC-nek a dübörgésére hozták be a kollégák.

A patriotizmus maga a lázadás - Lajkó Fanni és Szűcs Gábor a Polbeatben

‎Polbeat 2024 december 16.
A mai világ arról szól, hogy egyáltalán ne legyenek nemzetek, ebben pedig a patriotizmus eszméje maga a lázadás. Nemigen maradt olyan uniós tagállam, ahol annyira hazaszeretők az emberek, mint mi, magyarok. Szerencsések vagyunk, hiszen Nyugat-Európában már kevert a társadalom, s lényegében nincs az embereknek nemzettudata - mondta a Polbeat című műsorunkban Lajkó Fanni, jogász az Alapjogokért Központ elemzője, aki másik vendégünkhöz, Szűcs Gábor jogász-elemzőhöz hasonlóan a Nemzeti Ellenállás Mozgalom alapító tagja. Szűcs Gábor ugyanerről így fogalmazott: nem elég önmagában, ha politikusok állnak ki egy ügy mellett, "nekünk is meg kell mutatni, hogy mi a fontos, mert a mi életünkről van szó". Huth Gergely kérdéseire elhangzott az is: Magyar Péter csak epizódszereplő lehet, előbb-utóbb el fog bukni és ezt ő is érzi.