Pesti Srácok

Szegedi kettős gyilkosság: őt keresi a rendőrség

Szegedi kettős gyilkosság: őt keresi a rendőrség

Elfogatóparancsot adott ki a Csongrád-Csanád Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Osztálya az ellen a férfi ellen, akit a vasárnap esti szegedi kettős gyilkossággal gyanúsítanak – derül ki a police.hu cikkéből. A 28 éves Vitális Dániel Attila megalapozottan gyanúsítható több emberen elkövetett emberölés bűntettével.

2021. június 19-én éjszaka két embert ölt meg Szegeden a 28 éves férfi, egy belvárosi lakásban, majd elmenekült. A rendelkezésre álló adatok szerint a férfi az MCE-141-es forgalmi rendszámú, szürke, tetőablakos Mercedes C200-as típusú személyautóval hagyta el a várost. A rendőrség kéri, hogy aki a képen látható férfit felismeri, tartózkodási helyével kapcsolatban információval rendelkezik, haladéktalanul tegyen bejelentést a 112-es segélyhívó számon! A névtelenség megőrzése mellett bejelentés tehető az ingyenesen hívható 06-80-555-111-es Telefontanú zöldszámán is.

Szegeden vasárnap este találták meg egy nő és egy férfi holttestét egy belvárosi lakásban. A Petőfi Sándor sugárút legelején, a körforgalomnál megnövekedett rendőri jelenlét volt, és a sugárút 1/B számú háza előtt gépfegyveres katona őrizte a bejáratot. Háromnegyed kilenc körül rendőrautót, egy mentős rohamkocsit és egy mentőorvosi személyautót lehetett látni.

Forrás: Index; Fotó: police.hu

PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

"Büszke vagyok rá, hogy pályafutásom során nem tettem rosszat egy kollégámnak sem" - A születésnapos Stefka István a Polbeatben

‎Polbeat 2023 június 10.
Rendhagyó Polbeatet szerveztünk Stefka István 80. születésnapjára a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőbe, ahol a PestiSrácok.hu-s csapat mellett Stefka régi barátja és harcostársa, Alexa Károly irodalomtörténész, író, illetve a konzervatív televíziózás nagy, a rendszerváltoztatás utáni - a Horn-Kuncze-kormány által teljesen felszámolt - korszakának két jeles alakja (egyben az ünnepelt akkori munkatársa), Mátyássy Andrea és Dézsy Zoltán is elmondta méltatását, visszaemlékezését. Megszólalt továbbá Stefka István felesége, Naszályi Kornélia és egyik lánya, Stefka Nóra, továbbá Ambrózy Áron, Szabó Gergő és Szalai Szilárd. A Huth Gergely által celebrált rendkívüli adást végül egy fergeteges köszöntés követte, a tortát és a pezsgőt Stefka István kedvenc együttesének, az AC/DC-nek a dübörgésére hozták be a kollégák.