Ezen a héten Bill Nelsonra, a NASA igazgatójára osztották a szerepet, hogy nyilvánosan oroszbérencséggel vádolja Elon Muskot. A komoly, géppel írt feljelentése abból állt, hogy olvasta a Wall Street Journalt, mely lap szerint Musk 2022 óta rendszeresen beszélget Putyinnal. A NASA igazgatójában felmerült gyanúról pedig a Wall Street Journal számolt be, hogy teljes legyen az információs kör. Nem a semmiből jött az amerikai űrügynökség támadása.
A NASA nagyon nem szereti a Tesla, a SpaceX és a Twitter főnökét, az ellenszenvük pedig onnan táplálkozik, hogy egyrészt erre utasította őket a washingtoni demokrata elit Trump miatt, másrészt kénytelenek voltak Musktól segítséget kérni, miután a diverzitásbajnok Boeinggel közös vállalkozásuk megbukott. Amerikai asztronauták március elején indultak a világűrbe a Boeing Starliner járművével, és tesztrepülésüknek körülbelül egy hétig kellett volna tartania. Végül nyolc hónapot voltak kénytelenek a Nemzetközi Űrállomáson tölteni. A Starliner hajtóműveivel kapcsolatos problémák és egy héliumszivárgás miatt a NASA ugyanis elhalasztotta az űrhajósok visszatérését. Körülbelül három hónapig próbálkoztak a Boeing kapszulájának helyrekalapálásával, végül feladták.
Amikor a NASA nyugdíjba küldte a saját űrsiklóit, privát cégekkel szerződött le a feladatra, melynek keretében odaszállítják az asztronautákat a Nemzetközi Űrállomásra és vissza. Csak éppen furcsa módon a 4 milliárd dolláros értékben szerződő Boeingnek még egy sikeres missziója sem volt, miközben a csak 2,6 milliárdos szerződéssel rendelkező SpaceX összesen 9 sikeres küldetést hajtott végre 2020 óta. Az okok egészen nyilvánvalók: a Boeing a DE&I (diverzitás, egyenlőség, inkluzivitás) irányelveinek megfelelően igyekszik minél több olyan személyt felvenni a céghez, akik teljesen alkalmatlanok mindenre. Az a fontos, hogy rengeteg pontjuk legyen az interszekcionalitás versenyszámában, tehát legyen mindenféle kisebbségnek a tagjai, legyen fogyatékosságuk és az is segít a céges karrierépítésben, ha eddigi életük során kerülték az oktatási intézményeket. Velük elég nehéz űrrepülőt építeni, miközben Musk egyszerűen csak a legjobbakat veszi fel.
A NASA-nak persze többet számít a DE&I a meritokráciánál, ezért inkább a Boeinggel kötött nagyobb szerződést, az asztronauták pedig az űrállomáson ragadtak hónapokig.
Végül kénytelenek voltak megkérni Muskot, hogy legyen szíves hazahozni Butch Wilmore-t és Suni Williams-t a SpaceX saját, Crew Dragon elnevezésű űrhajójával, mert mégiscsak két idős, egykori haditengerész-kapitányról van szó, lassan elérik a nyugdíjkorhatárt. Meg a családtagjaik is szeretnének találkozni velük, ők meg pecázni az unokával, esetleg eljárni kocogni a többi öreg tengerésszel.
Musk pedig lehozta őket, amit sosem fog neki megbocsátani a NASA.
A globalista sajtó persze nagyon humorosan tálalja a történetet, képesek a hurrikánszezonra fogni a késedelmet. A 24 összefoglalója például úgy számol be a 235 űrben töltött napról, mintha eleve így tervezték volna, a mindössze pár hét késedelem csupán a rossz floridai időjárásnak volt köszönhető.
Mióta viszont Musk visszahozta az asztronautákat a Földre, végre nekieshettek. Szeptemberben még sajnálkoztak, hogy Musk bármit megtehet, az
amerikai kormányzat kénytelen elnézni a milliárdos meredek kijelentéseit, mert úgy tűnik, csak a SpaceX mentheti meg az űrállomáson rekedt asztronautákat”.
Megmentette őket, most megkapja a jól megérdemelt büntetését, amiért Trumpot támogatja, Harrisről pedig nincs jó véleménnyel.
A NASA igazgatója fogta magát, és igazi szarháziként élére állt a Musk ellen folytatott lejáratókampánynak. Elvégre csak az ő seggét mentette meg azzal, hogy lehozta az asztronautákat. A hála nyilván nem politikai kategória, majd ha egyszer, a távoli jövőben a NASA újra kizárólag űrkutatással foglalkozik, biztos küldenek egy ajándékkosarat.
A Musk elleni vádak közül talán a legviccesebb a Starlink tajvani hozzáférhetőségről szóló. A globalista propaganda szerint maga Putyin kérte meg arra, hogy tegye elérhetetlenné a szolgáltatást, miután Hszi Csin-ping erre utasította Putyint, aki különben személyesen is utasítja amúgy Muskot a kínai Tesla-üzemeken keresztül. Igen, teljesen értelmetlen a gondolatmenet, de a Kamala Harris intelligencia szintjéhez optimalizált demokrata ChatGPT ezt rakta össze. Főleg abban a fénytörésben szórakoztató a vád, hogy a Starlink és Tajvan közötti üzlet pont Tajpej követelései miatt hiúsult meg, mindenképpen többséget akartak a vegyesvállalatban, ami a szigetország felett szolgáltat.
A Wall Street Journal és Bill Nelson által tolt orosz kapcsolatok helyett a hollywoodi elit legalább a megrendelés szintjéhez igazította a Musk-ellenes tombolását. Mindenki kedvenc vasembere, Robert Downey Jr. szerint az a Tesla-vezért legnagyobb bűne, hogy
egy közel 60 éves, gyógyulóban lévő fehér amerikai férfi,
aki nem kontrollálja eléggé a viselkedését. Vagyis támogatja az elnöki pozícióért idén újrainduló Trumpot. Ráadásul fehér.
Amerikában meg ennyi is elég ahhoz, hogy Putyin ügynöke legyen bárki.
Facebook
Twitter
YouTube
RSS