Pesti Srácok

Bayer Zsolt: március 15-én muszáj lesz Békemenetet tartani

Bayer Zsolt: március 15-én muszáj lesz Békemenetet tartani

Bayer Zsolt publicista egy jászapáti lakossági fórumon újságírói kérdésre felelve a következő Békemenet lehetséges időpontjáról beszélt - írja az Index.

 

Lakossági fórumot tartottak Jászapátin, amin Bayer Zsolt publicista is részt vett. Az eseményről a Telex helyszíni összefoglalót készített. Mikor a sajtónak lehetősége volt kérdéseket feltenni a vendégeknek, a lap a soron következő Békemenetről kérdezte Bayert.

A publicista válaszában elmondta, hogy ő már egy ideje sürgeti, hogy minél előbb megrendezésre kerüljön a Békemenet, és március 15-én ez minden bizonnyal meg is fog történni.

 

Szeretném jelezni, hogy nekem már fölöttébb viszket a tenyerem. Én már mennék, én már október 23-ára is felvetettem, hogy nem kéne-e. Akkor még úgy döntöttünk, hogy nem, de szerintem március 15-én muszáj lesz

 

– mondta Bayer Zsolt a Telex tudósítása szerint.

Forrás: Index

  •  
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!