Több mint tízezer gyermek látogatott el a pécsi állatkert természettudományos élményközpontjábaPPestiSrácok.hu Forró drót 2021 december 20. Hétfőn mutatták be a Pécsi Kommunikációs Központ projektzáró rendezvényén a a pécsi állatkert természettudományos élményközpontjának eredményet. Az összesítő szerint a megnyitása óta eltelt három évben csaknem 11 ezer óvodás és iskolás gyerek látogatta meg az intézményt.
Miért vannak még mindig kommunisták, és kik ők? – Illik Péter történész a Polbeatben (Élő felvétel ma 18.00-tól az R56 Sörözőben!) Polbeat 2025 október 30.
Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen Polbeat