Pesti Srácok

Autós üldözés Miskolcon: körözés alatt álló ámokfutót fogtak a rendőrök

null

Autós üldözés volt Miskolcon. A rendőrök egy közúti ellenőrzés során állítottak volna meg egy járművet, de a sofőr a jelzés ellenére gyorsított és továbbhajtott.

A szökni próbáló autós végigszáguldott a városon, több helyen a járdára is felment, és több autónak, valamint egy kamionnak is nekiütközött. Az autó végül defektet kapott, a sofőr megpróbált gyalog továbbmenekülni, de a rendőrök elkapták. A 41 éves tiszaladányi K. Attiláról kiderült, hogy csalás miatt elfogatóparancs van ellene érvényben. Most közúti veszélyeztetés valamint cserbenhagyás miatt vették őrizetbe.

Forrás: Hír TV

PestiSracok facebook image

Fotó: vecseshirek.hu

Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.