Pesti Srácok

Jóvátenné hibáját, de azért vádaskodik Drábik János világszövetségi stratéga

null

„Ha bebizonyul, hogy semmilyen kemény bizonyítékkal nem lehet alátámasztani, akkor minden rendelkezésemre álló eszközt fel fogok használni arra, hogy jóvátegyem azt a hibámat, miszerint egy – már évek óta számos fórumon olvasható, és eddig az érintettek által nem cáfolt – mondatot úgy vettem át könyvben is megjelentetett tanulmányomban, hogy annak nem jártam gondosan utána” – olvasható Drábik János, a Magyarok Világszövetsége stratégiai bizottságának elnökének (!) nyilatkozatában, amelyet keddi cikkünkre reagálva tett közzé az MVSZ honlapján. Az "MVSZ-kiállás Drábik János mellett" címmel megjelent írás szerint Drábik azért hitte azt, hogy a közelmúltban elhunyt Schweitzer József főrabbi magyargyűlölő kijelentéseket tett, mert azokat 10 év alatt senki nem cáfolta, "sem Schweitzer József főrabbi, sem a MAZSIHISZ, sem más vallási szervezet, holott erre elegendő idő állt a rendelkezésükre.” A viccszövetség azt is portálunk terhére rója, hogy Drábik nyilatkozatát megcsonkítottuk, aláírását manipuláltuk.

Keddi cikkünkben annak jártunk utána, hogy vajon a nemrégiben elhunyt főrabbi valóban tett-e olyan kijelentést tizenöt éve a parlametben, ami valóságos antiszemita-hullámot indított el a világhálón. Drábikot azért kerestük fel, mert némi nyomozás után kiderítettük, az ő, Egyenlők és egyenlőbbek – A szemitizmus szervezett világhatalom című könyvéből átvéve indult internetes hódító útjára az álidézet, amelyet később a Kuruc.info is átvett, majd az Echo Tv műsorvezetőjének oldaláról már ezerszámra osztódott tovább. Kérdésünkre a stratégiai bizottsági elnök elismerte, hogy csak internetes pletykák alapján írta bele a bizonyos szubkultúrákban nagyon népszerű könyvébe a Schweitzer József főrabbinak tulajdonított, a magyarságot gyalázó szavakat.

Aki kíváncsi az MVSZ oldalán megjelent írásra az itt megtalálhatja.

PestiSracok facebook image

Fotó: life-univ.com

Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.