Pesti Srácok

Lezuhant egy ember a rakpartról a parti kövekre

Lezuhant egy ember a rakpartról a parti kövekre

A Duna-parti kövekre zuhant egy férfi a rakpartról a Boráros térnél, a főváros IX. kerületében pénteken késő délután. Túlélte a zuhanást, a tűzoltók felhozták és átadták a mentőknek - tájékoztatta a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-t.

Kisdi Máté elmondta: a baleset a Boráros térnél történt, a pesti rakpart sétáló részéről zuhant egy fiatal férfi a parti kövekre. Túlélte a 8-10 méteres zuhanást, a tűzoltók speciális hordágyra tették, alpintechnikával, kötélpályán emelték fel és átadták a mentőszolgálatnak.

Tûzoltók alpintechnikával mentenek egy férfit, aki a Duna-parti kövekre zuhant a rakpartról a Boráros térnél 2017. március 17-én. A sérült férfit a mentõk kórházba vitték. Fotó: MTI/Mihádák Zoltán

MTI

PestiSracok facebook image