Pesti Srácok

Bakondi: hosszú távon meghatározhatja a jövőt az új uniós bevándorlási csomag

Bakondi: hosszú távon meghatározhatja a jövőt az új uniós bevándorlási csomag

Hosszú távon meghatározhatja a jövőt az új uniós bevándorlási csomag, ezért az Országgyűlés, valamint a nemzeti konzultációs kérdőívre válaszolók támogatására is számít a kormány - mondta Bakondi György.

A miniszterelnök belbiztonsági főtanácsadója vasárnap az M1 műsorában arról beszélt, hogy az új uniós bevándorlási csomaggal a dublini rendelet helyett olyan uniós szintű rendszert vezetnének be, amely jelentős mértékben követné Soros György terveit, nem felel meg az EU alapszerződésének, és rövid idő alatt bevándorlók sokaságát hozná Európába központi, brüsszeli elosztással.

– mutatott rá. Bakondi György rendkívül fontosnak nevezte, hogy az Országgyűlés többségi álláspontja és minél több konzultációs válasz támogassa a kormányt a következő hónapok vitáiban az uniós döntéshozás különböző szintjein. Kiemelte, hogy

PestiSracok facebook image

A főtanácsadó közölte, hogy az ünnepi időszakban titkosszolgálati eszközökkel és nyílt fellépéssel – többek között rendőri erőkkel és műszaki akadályokkal – védik a biztonságot. Hozzátette, hogy hasonló intézkedésekkel készül az osztrák és a német rendőrség is. A külföldre utazóknak azt javasolta, hogy regisztráljanak konzuli védelemért, és kísérjék figyelemmel a hatóságok tájékoztatását, figyelmeztetéseit.

Forrás: M1, MTI; fotó: hirado.hu

Ajánljuk még

"Büszke vagyok rá, hogy pályafutásom során nem tettem rosszat egy kollégámnak sem" - A születésnapos Stefka István a Polbeatben

‎Polbeat 2023 június 10.
Rendhagyó Polbeatet szerveztünk Stefka István 80. születésnapjára a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőbe, ahol a PestiSrácok.hu-s csapat mellett Stefka régi barátja és harcostársa, Alexa Károly irodalomtörténész, író, illetve a konzervatív televíziózás nagy, a rendszerváltoztatás utáni - a Horn-Kuncze-kormány által teljesen felszámolt - korszakának két jeles alakja (egyben az ünnepelt akkori munkatársa), Mátyássy Andrea és Dézsy Zoltán is elmondta méltatását, visszaemlékezését. Megszólalt továbbá Stefka István felesége, Naszályi Kornélia és egyik lánya, Stefka Nóra, továbbá Ambrózy Áron, Szabó Gergő és Szalai Szilárd. A Huth Gergely által celebrált rendkívüli adást végül egy fergeteges köszöntés követte, a tortát és a pezsgőt Stefka István kedvenc együttesének, az AC/DC-nek a dübörgésére hozták be a kollégák.

Mr. Trianon, a brit gazember aknamunkáját tétlenül nézte a korabeli magyar elit – Raffay Ernő, Balogh Zsuzsa, Vajda Miklós és sokan mások a búcsú-Polbeatben

‎Polbeat 2023 július 1.
Mr. Trianon - Scotus Viator, a magyarok legnagyobb ellensége címmel jelentetett meg könyvet Raffay Ernő történész. Erről a kötetről, Magyarország Trianon előtti lejáratásának és bomlasztásának ma is érvényes tanulságairól, a nemzetellenes belső ellenség aknamunkájáról beszélgettünk a szerzővel, illetve meghívott vendégeinkkel Vajda Miklóssal, a Paláver hallgatói klub doyenjével, Balogh Zsuzsa üzletasszonnyal, civil nemzeti közösségépítővel, Gyulai Györggyel, a Napról-napra Trianon című kötet alkotójával, Jeney János térképésszel, a nagy trianoni térképhamisítás tudományos leleplezőjével és törzsközönségünk "vezérkérdezőjével", Lukács Lászlóval. A rendhagyó, reméljük csak átmenetileg búcsú-Polbeatet Huth Gergely és Stefka István vezette.