Pesti Srácok

Így buzizták a jobbikosok a ma már keblükre ölelt Alföldi Róbertet (Hangfelvétel!)

Így buzizták a jobbikosok a ma már keblükre ölelt Alföldi Róbertet (Hangfelvétel!)

Bár manapság a Jobbik részéről az hangzik el, hogy Alföldi Róbert „egyenesen feltétele egy normális országnak”, korábban több jobbikos politikus is visszatérően gyalázta Alföldit. Hármójuk most is a Jobbik képviselőjelöltje – írja a Mandiner.hu.

Mirkóczki Ádámtól, a Jobbik szóvivőjétől egy minapi interjúból megtudhattuk, hogy Alföldi Róbert „nemhogy belefér, hanem egyenesen feltétele egy normális országnak”. Nem voltak mindig ilyen lelkesek Alföldi Róberttel kapcsolatban a Jobbik politikusai. Olyan hangfelvételeket mutatott be a Mandiner, amelyeken a párt országgyűlési képviselői primitív módon Alföldi homoszexualitására utalgatva, gúnyt űznek a színész nevéből a Szent Korona Rádió Sin City című műsorának 2010-es és 2011-es adásaiban. Magvasi Adrián: Balasi András: Egy másik adásban Apáti István, a Jobbik parlamenti képviselője így beszél Alföldiről és a „liberális dögvészről”:

A Mandiner korábbi cikkeiben már beszámoltak arról, hogy a Sin City című műsorban a fent említett jobbikos politikusoknak zsidózó megnyilvánulásai is voltak. Balasi András, aki információink szerint mindmáig a Jobbik sajtóosztályának munkatársa, a holokauszt áldozatainak számán viccelődött és vagonokat emlegetett. Apáti István a „zsidó gazdasági és politikai befolyás” mértékéről értekezett. Szilágyi György pedig egy „bizonyos állam” gyarmatosítási törekvéseit látta amögött az LMP mögött, amellyel manapság már együttműködésről tárgyalnak benzinkutak félhomályában.

Apáti, Szilágyi és Magvasi országgyűlési képviselőjelöltként indul a Jobbik színeiben az április 8-i választáson. A hangfelvételeket ITT hallgathatja meg. Forrás: Mandiner.hu; Vezető kép: Ripost.hu
PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!