Pesti Srácok

Sajtóklub: A Jobbik pártigazgatója akkora észkombájn, mint Medgyessy Péter volt

Sajtóklub: A Jobbik pártigazgatója akkora észkombájn, mint Medgyessy Péter volt

Legutóbb Medgyessy Péter volt akkora észkombájn, mint most Szabó Gábor a Jobbik pártigazgatója – mondta Huth Gergely az Echo TV országjáró Sajtóklubjának miskolci állomásán. A PestiSrácok.hu főszerkesztője arra reagálva mondta mindezt, hogy a Jobbik a kiskunhalasi, LMP-s képviselő-jelölt Midi Melánia után, most kisgazdákat próbált megvenni. Szabó Gábor jobbikos pártigazgató és Staudt Gábor jobbikos képviselő szerződésben fektették le, mit várnak a pénzért cserébe az FKGP-től.

Huth felidézte, Medgyessy Péter volt az, aki szerződésbe foglalta a 30 millió forintos vesztegetést. Ez volt a Gresham-palota ügye. A szerződésből kiderült, ha a szocialista önkormányzati képviselők fillérekért átadják az épületet a külföldi befektetőnek, akkor cserébe kapnak 30 millió forintot.
- tette hozzá a főszerkesztő, aki szerint ha a Nemzeti Választási Bizottság nem engedné elindulni a Jobbikot azok után, hogy megpróbálta lefizetni más pártok indulóit, egyből fasizmusról meg maffiállamról beszélnének.
A teljes adást ITT nézhetik meg.
Forrás: Echo TV; fotó: Echo TV
PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!