Pesti Srácok

Fidesz: Brüsszel megint Soros érdekeltségeit védi

Fidesz: Brüsszel megint Soros érdekeltségeit védi
Egy csapatban játszanak (fotó: AFP)

Brüsszel már megint Sorost védi, és nem először próbál nyomást gyakorolni Magyarországra a Soros-hálózat érdekében – kommentálta Halász János, a Fidesz-frakció szóvivője szerdán újságíróknak azt a hírt, hogy kötelezettségszegési eljárás indulhat Magyarország ellen a Stop Soros törvénycsomag miatt.

Halász János elmondta, a hírek szerint ezúttal a Stop Soros és a migránsok betelepítését megtiltó alkotmánymódosítás miatt várható, hogy kötelezettségszegési eljárást indítanak Magyarország ellen. A szóvivő hangsúlyozta, hogy Brüsszel nem először védi Sorost, és nem először próbál nyomást gyakorolni hazánkra a spekuláns hálózata érdekében.

– értékelt a szóvivő.

PestiSracok facebook image

Halász hangsúlyozta, hogy a „Stop Soros” törvénycsomag büntethetővé tette az illegális migráció szervezését és finanszírozását, az alaptörvény-módosítás pedig megtiltotta a migránsok betelepítését. A törvénymódosítások eltörlése nyilvánvalóan csak azoknak áll érdekében, akik az illegális migrációt szervezik és finanszírozzák és be akarják telepíteni a migránsokat – jelentette ki a szóvivő, és nevesítette is az érintetteket: a Soros-hálózat és a vele szövetséges brüsszeli politikusok, akik még mindig azon dolgoznak, hogy politikai és pénzügyi spekulációkból migránsokkal árasszák el Európát.

– fogalmazott. Kijelentette, a „Stop Sorosra” és az alkotmánymódosításra szükség van, ezért készen állnak ezzel kapcsolatban bármilyen vitára.

MTI