Pesti Srácok

Pénteken is tünciznek Tordaiék, aztán januártól folytatják (VIDEÓ)

Jövőre még erősebben, elszántabban és határozottabban fognak tiltakozni az ellenzéki pártok a rabszolgatörvény hazugságára épített kamukampány során – jelentette be Tordai Bence, a Párbeszéd képviselője pénteken. Hozzátette, pénteken Áder Jánoson kérik számon, miért írta alá a törvényt, de a tüntetések folytatódni fognak Budapesten és minden nagyobb városban. A szocialista Korózs Lajos ugyanitt arról beszélt, hogy szerinte kettészakadt az ország rabszolgákra és rabszolgatartókra.

Minden megyeszékhelyen és nagyobb városokban is tüntetni fognak januártól – ígérte pénteki sajtótájékoztatóján Tordai Bence, a Párbeszéd képviselője. Mint hozzátette, még erősebben, még elszántabban és még határozottabban fognak tiltakozni. Arról is beszélt, pénteken a Kossuth térről vonulnak a Sándor-palotához, hogy – mint fogalmazott - véleményt nyilvánítsanak Áder János emberi és politikusi minőségéről.

Az MSZP-s Korózs Lajos ugyanitt azt hangsúlyozta, szerinte rabszolgatartókra és rabszolgákra szakadt a társadalom. Majd megismételte az ellenzék azon folyamatosan sulykolt hazugságát, hogy három év alatt kell kifizetni a túlórapénzt.

Forrás/fotó/videó: facebook.com

PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.