Pesti Srácok

Bayer Zsolt: Az európai embert megfosztják vallási, nemzeti és nemi identitásától

null

Az európai embert az elmúlt száz évben először megfosztották vallási identitásától, és most készülnek elvenni nemzeti és nemi identitását is - mondta Bayer Zsolt publicista, aki szerda este Budapesten tartott előadást, amit a DK tüntetői zavartak meg.

Bayer Zsolt arról beszélt: a nyugati civilizációt első körben megfosztották a vallásától, mondván, ez a fejlődés útja, és Isten nélkül jobb lesz neki. Második körben - néhol már sikerrel - éppen most tart az európai emberek megfosztása nemzeti identitásuktól és ezzel párhuzamosan a nemi identitásuktól is. Az ily módon legalapvetőbb identitásaitól megfosztott embernek pedig nem marad más, mint a fogyasztás. Az újságíró kitért arra: eközben az identitását vesztett Európára rázúdul egy másik, megingathatatlan vallási, nemzeti és nemi identitású tömeg, és nem nehéz kitalálni, hogy a két tömeg küzdelméből ki kerül majd ki győztesen - mondta a publicista. Meglátása szerint ma a világnak azokon a pontjain, ahol minden feltétel adott ahhoz, hogy a társadalmak reprodukálják önmagukat és jólétben tudják felnevelni utódaikat, az emberek nem méltóztatnak szaporodni, ahol pedig semmilyen feltétel nem adott a szaporodáshoz, ott a társadalmak brutális módon túlszaporodnak. Ha pedig minden így marad, és az emberiség továbbra is így kizsákmányolja a bolygó természeti erőforrásait, elkerülhetetlen egy újabb népvándorlás. Arra viszont senki nem tudja a választ, mi lesz, ha majd nem naponta öt-hatszáz ember próbál meg átevickélni lélekvesztőkön a Földközi-tengeren, hanem több millió ember indul el.

A DK rendbontói tüntettek Bayer ellen

Bayer Zsolt előadását többször is megzavarták. Az előadásnak otthont adó zeneiskola kapujában tíz-tizenkét DK-szimpatizáns tüntetett, „Az uszítás bűn”, „Vesszen a rendszer!” feliratú kartonokat tartva kezükben. A tiltakozók a „Hegedűóra az emeleten, uszítás a földszinten”, „Rákospalota nem lesz fasiszta!” bekiabálásokkal fogadták a rendezvényre érkezőket. Az este elején hat Soros György-maszkot viselő fiatal vonult a színpad elé, többükről egy ember leszedte a maszkot. Később, az előadást megszakítva a hallgatóságból egy csuklyás, majd egy másik férfi kiabálni kezdett, Bayer Zsoltot szidalmazta. A biztonsági őrök mindannyiukat kikísérték a teremből.

PestiSracok facebook image

Forrás: MTI

Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.