Pesti Srácok

Budapest vagy "határozott kezekben marad", vagy "tétova káosz keríti hatalmába" – Így szavazott Tarlós István

null

Vasárnap délben adta le szavazatát Tarlós István. A főpolgármester a feleségével érkezett a III. kerületi Waldorf-iskolához. Miután leadták szavazatukat, Tarlós néhány rövid mondatban foglalta össze, mit gondol a mai választás tétjéről.

– fogalmazott.

Tarlós István, a Fidesz-KDNP főpolgármester-jelöltje és felesége, Nagy Cecília leadja szavazatát az önkormányzati választáson az Óbudai Waldorf Iskolában kialakított 60-as szavazókörben 2019. október 13-án. Fotó: Horváth Péter Gyula/PestiSrácok.hu
PestiSracok facebook image

Hangsúlyozta, hogy a választás tétje szerinte az, hogy határozott kezekben marad-e Budapest, vagy a határozatlan, tétova káosz keríti hatalmába a fővárost.

– fogalmazott az újraválasztásáért induló főpolgármester.

Forrás: MTI/PS; Vezető kép: Horváth Péter Gyula

Ajánljuk még