Pesti Srácok

Gyurcsány szerint már vidéken is bajban van a Fidesz

null

Egy tanulsága van a nemrégiben tartott időközi választásoknak: aki a Fidesz támogatásával indult, veszített – értékelt Dobrevné Gyurcsány Ferenc hétfői Facebook-bejegyzésében. Szerinte olyan vidéki települések is balliberális vezetőt választanak, ahol hagyományosan a jobboldalra szavaznak, úgyhogy a maga részéről máris kormányzásra készül.

– kommentálta a nemrégiben lezajlott időközi választásokat Gyurcsány Ferenc. A DK-s szektapárt brigádvezetője szerint

PestiSracok facebook image

Úgy vélte, az emberek szerint

Hozzátette:

Forrás: pestisracok.hu; Vezetőkép: Horváth Péter Gyula/PestiSrácok.hu

Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.