Pesti Srácok

Varga Judit: júniusban megszűnhet a rendkívüli jogrend

Varga Judit: júniusban megszűnhet a rendkívüli jogrend

Varga Judit közösségi oldalán számolt be róla, hogy hamarosan véget ér a rendkívüli jogrend hazánkban. Az igazságügyi miniszter posztjában sorra veszi, mennyi alaptalan támadást indított a kormány ellen az ellenzék, a nyugat-európai vezetők és a balliberális sajtó. Abban nem bízik a miniszter, hogy a sajtóban álhíreket terjesztő ellenzék bocsánatot kér, de arra kíváncsi, vajon most a valóságról beszámolnak-e.

Petőfi Sándor soraival indította legfrissebb posztját Varga Judit.

- hangsúlyozta a miniszter közösségi oldalán. Majd emlékeztetett arra is, hogy hazánkat a védekezés legnehezebb szakaszában érte a legtöbb nemtelen támadás.

PestiSracok facebook image

– idézte fel a legnehezebb hetek eseménysorát az igazságügyi miniszter. Varga Judit arra is felhívta a figyelmet a közösségi oldalán közölt bejegyzésben, hogy az alaptalan vádak terjesztése ártott hazánk nemzetközi hírnevének.

-zárta gondolatait Varga Judit

Forrás: Facebook/Fotó: MTI

Ajánljuk még

Jönnek a Tisza hiénái – Ezért hurcolják meg Bayer Zsolt feleségét

Magyar ugar május 24.
A hiéna egy dögevő állat. A dögevők jellemzője, hogy kivárják, míg a ragadozó elejti a prédát, majd a lecsapnak a maradékra. Ilyen dögevők azok, akik a Tisza győzelmét arra akarják használni, hogy ilyen-olyan előnyökhöz jussanak az utólagos hazudozásukkal. Most éppen Bayer Zsolt feleségére kívánnak lecsapni ezek a hiénák. A publicista azonban nem ijedt meg tőlük, és véleménycikkben mutatja be a dögevők működését.