Pesti Srácok

Kocsis Máté: Gyurcsány-világ Magyarországon többet nem lesz – A DK máris fúrja a rezsivédelmi alapot

Kocsis Máté: Gyurcsány-világ Magyarországon többet nem lesz – A DK máris fúrja a rezsivédelmi alapot

Alighogy a kormány bejelentette, hogy továbbra is kiáll a rezsicsökkentés mellett, és a nagyvállalatok helyett az átlagembereket védelmezi a jelenlegi válsághelyzetben, az ellenzék ismét támadásba lendült és újra megtámadták a rezsivédelmet. Gyurcsányék újabb támadására Kocsis Máté válaszolt közösségi oldalán.

A baloldalnak nem számítanak a magyar emberek. Az a céljuk, hogy minél rosszabb legyen az élet Magyarországon, és ha másként nem is, de a válság hátán megpróbáljanak újra visszaevickélni a hatalomba. A magyarok azonban erre újabb kétharmados nemet mondtak. Ennek kapcsán üzent a Gyurcsány-koalíciónak közösségi oldalán Kocsis Máté, a Fidesz parlamenti frakciójának vezetője.

– írta a politikus.

PestiSracok facebook image

https://www.facebook.com/photo?fbid=565815011572067&set=a.434238134729756

A Gyurcsány-párt – Kálmán Olga frakciószóvivő szájával – ezt üzente: Orbán Viktor szerda délután jelentette be, hogy minden Magyarországon lévő energetikai cég, telekommunikációs cég, bank, légitársaság köteles lesz befizetni a rezsivédelmi és a honvédelmi alapba. A Demokratikus Koalíció felhívja mindenki figyelmét, hogy ez nem jelent mást, minthogy végső soron a törvénytelen kormány a magyar emberekkel fizetteti meg az elhibázott politikája, a mértéktelen lopás és az esztelen költekezések árát. Teljesen nyilvánvaló ugyanis, hogy ezek a cégek a rendkívüli adójukat a szolgáltatásaik árának emelésével fogják előteremteni. Orbán így lopja meg és csapja be újra és újra a magyarokat: Orbán új adóit a tisztességes magyar emberek fogják kifizetni.

Forrás/Fotó: Facebook

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!