Pesti Srácok

Az ATV-ből Márki-Zay Péter mellé szegődő Simon András mára Karácsony Gergely embere lett

null

Mint ismert, a 2022-es országgyűlési kampányban a független, objektív ATV-s műsorvezető átnyergelt a politika színterére és Márki-Zay Péternek segített kommunikációs téren, aminek látjuk milyen jó eredménye lett, legalábbis a kormánypártok szemszögéből. Annak a megbízatásnak viszont vége, ezért a "kivéreztetett" Fővárosi Önkormányzathoz szegődött Simon, aki július közepe óta segíti Karácsony Gergelyék munkáját a hivatalnál, mint kommunikációs vezetője. Reméljük, hasonlóan jó munkát fog végezni Karácsonyék mellett is, mint amilyet Márki-Zay Péter mellett tapasztalhattunk.

– mondta el Simon András, aki július 15-től a fővárosi önkormányzat új kommunikációs igazgatója.

Az önkormányzat közleménye szerint feladatai közé tartozik Budapest tájékoztatási tevékenységének irányítása, a sajtóiroda, a sajtókapcsolatok, a közösségi médiafelületek és a kiemelt rendezvények felügyelete, továbbá összefogja a fővárosi cégek kommunikációs tevékenységét, és kapcsolatot tart a kerületekkel.

Simon András elődje, a városházi kommunikációt eddig irányító Kovács Gábor vezérigazgató-helyettesként visszatér korábbi munkahelyére, a főváros turisztikai és kulturális eseményeit szervező Budapest Brand Zrt.-hez.

PestiSracok facebook image

A "kivéreztetett" önkormányzatnak van, amire mindig lesz pénze

A Fidesz–KDNP budapesti frakciója az új igazolás kapcsán feltette a kérdést:

Hozzátették:

Egyelőre nem tudni, mekkora fizetése lesz Simon Andrásnak. Közérdekű adatigényléssel fordultunk ugyanis a fővároshoz az új kommunikációs igazgató juttatásai kapcsán, ám eddig nem kaptunk választ.

Forrás: Magyar Nemzet

Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.