Pesti Srácok

Gyurcsány szerint a Pride-ból Forradalom lesz!!

null

Gyurcsány Ferenc, a Demokratikus Koalíció elnöke hiába van országjáráson, azért vissza-visszanéz a fővárosra, és ha már így tesz, gyorsan ki is írja magából az újabb kommunista forradalmi dörgedelmeit. Az ügy, amely ivásra írásra késztette Ferencünket, "nem gumicsont", hanem a dolgok lételeme: a Pride.

Gyurcsány rögtön egy történelmi párhuzammal kezdte, mikor úgy fogalmazott, hogy

Hogy mennyiszer hallottunk ás olvastunk már tőle és az ellenzék tagjaitól efféle kormánybuktató vagy az ellenzéki győzelmet vizionáló kinyilatkoztatást, azt már lehetetlen megszámolni. Az viszont, hogy ezeknek mi lett az eredménye, 2025-ben is egyértelműen látható számunkra. De menjünk tovább Ferencünk gondolatának pázsitos mezején, és lássuk miért gondolja úgy, hogy most aztán már tényleg vége lesz a kormánynak. A pártelnök szerint mindez azért fog megtörténni, mert

PestiSracok facebook image

Majd így folytatja

Kérek mindenkit, hogy valóban írja be a naptárába ezt a dátumot, de mellé mentse el Ferencünknek ezt a diadalmas írását is, és nézzük megint meg, hogy a "látnokunk" végre valóban képes az adott napnál tovább is látni. Bár Ferenc Ferdinánd, az Osztrák-Magyar Monarchia trónörököse ugyanezen a napon, 1914. június 28-án lett merénylet áldozata, amely utolsó koporsószögként egyenes út volt az első világháborúhoz, nem valószínű, hogy világunkban és országunkban a Pride majd hasonló erőket fog felszabadítani. És ha már történelmi párhuzam, ha a nagy és végzetes Waterloo mégsem érkezik el, azért reméljük, hogy Napóleonhoz hasonlóan ő is tesz egy élethosszig tartó kirándulást Elba szigetére.

Forrás: Gyurcsány Ferenc Facebook-oldala Vezető kép: Hatlaczki Balázs/PS