Pesti Srácok

Ha demokrata az elnök, Amerika háborúzik – Nem zárta ki Irán megtámadását Biden

Ha demokrata az elnök, Amerika háborúzik – Nem zárta ki Irán megtámadását Biden

Joe Biden amerikai elnök, ha kell, meg is támadná Iránt, hogy megakadályozza atomfegyverhez jutását, de először inkább tárgyalna velük – írja a ma7.sk külföldi sajtóforrásokra hivatkozva.

Joe Biden az izraeli tizenkettes csatornának adott interjújában arról beszélt: az USA erőszakot is igénybe venne, persze csak végső esetben, hogy Irán atomprogramját leállítsák. Az Egyesült Államok első embere szerint óriási hiba volt Donald Trump elnök részéről, hogy 2015-ben felmondta az iráni atompaktumot.

Forrás: ma7.sk; Fotó: MTI/EPA/Consolidated News Photos/Stefani Reynolds

PestiSracok facebook image

Ajánljuk még

Nagyon súlyos, sötét dolgokról írok - Mező Gábor az első novelláskötetéről, régi és új ügynökökről (PS-videó)

‎Polbeat 2024 szeptember 10.
Nagyon súlyos, sötét történetekről írok. Gondolom nem meglepetés, hogy a XX. század második feléből. Azért dolgozom, hogy valamennyire tanuljunk a múltból, és ne menjünk bele ugyanazokba a csapdákba, amikbe korábban. Erre vonatkozik a cím, hogy Az ördög van odakint. Az ördögöt valahogy kívül kell tartanunk, nem szabad beinvitálni a házunkba. Ugyebár csak akkor tud bejönni, ha meghívjuk - mondta Mező Gábor kutató-író első novelláskötetéről, Huth Gergely kérdéseire.