Pesti Srácok

Halálos baleset volt a Csömöri úti felüljárón

Halálos baleset volt a Csömöri úti felüljárón

Halálos baleset történt hétfőn hajnalban Budapesten, a XIV. kerületben - adta hírül a police.hu, egy 34 éves nő az áldozat.

A rendelkezésre álló adatok szerint hétfőn hajnalban a Csömöri úti felüljáró szalagkorlátjának ütközött egy személygépkocsi. A balesetben egy 34 éves nő a helyszínen életét vesztette. A baleset helyszínén a gépjárműforgalom egy sávon, váltakozva halad, ezért torlódásra kell számítani. A Budapesti Rendőr-főkapitányság vizsgálja a baleset körülményeit.

Forrás: MTI

PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!