Pesti Srácok

Kokain nyomait találták egy brit kormányzati ingatlanban

Kokain nyomait találták egy brit kormányzati ingatlanban

A Guardian értesülései szerint valószínűleg kokain nyomait találták egy brit kormányzati ingatlanban, ahol előzőleg Liz Truss politikai szövetségesei partiztak. Írja a Mandiner.

Nem kímélik a botrányok a brit konzervatív pártot, mióta Boris Johnson lemondott a covid-lezárások alatt tartott privát bulik nyomán kipattant felháborodás miatt. Pénteken arról zengett a sajtó, hogy szexturizmusra használhatták fel a brit parlamenti képviselők a külföldi utazásaikat, ma a kokain került fel a menüre.

A Guardian értesülései szerint ugyanis „A osztályú kábítószer” nyomait találták egy brit kormányzati ingatlanban, ahol előzőleg Liz Truss politikai szövetségesei partiztak. A források szerint a fehér port tavaly nyáron fedezték fel a Chevening birtokon, néhány nappal azelőtt, hogy Truss megnyerte a tory előválasztást és miniszterelnök lett, az elvégzett tesztek alapján pedig kokainról van szó.

Bár arra nincs bizonyíték, hogy például Liz Truss fogyasztott-e a szerből, mindenesetre a kérdéses épületben, a Cheveningben dolgozó alkalmazottak azt állítják, hogy két alkalommal is fehér por nyomaira bukkantak a biliárdasztallal felszerelt játékterem egyik asztalán, miután Truss a külügyminiszterek menedékhelyéül szolgáló kenti vidéki házban fogadott vendégeket augusztusban és szeptember elején, amikor javában zajlott miniszterelnök-jelölti kampánya.

PestiSracok facebook image

(Forrás: mandiner.hu)

Ajánljuk még

„Sok zenekar szeretne ekkora szubkultúrának játszani” – Petrás János és Bäck Zoltán, a Kárpátia tagjai a Polbeatben

‎Polbeat 2023 január 24.
Petrás János, a zenekar énekes–szövegírója, és Bäck Zoltán gitáros már régi vendégek a köreinkben. Petrás a PestiSrácokon osztotta ki a Gyurcsánnyal szövetkező Jobbikot, itt méltatta a koronavírus-járványban hősként helytálló ápolókat és szintén a PS-en követelte, hogy fosszák meg magyar állampolgárságuktól a hazát eláruló momentumosokat, míg Bäck a Halhatatlanok napja című megemlékezésünkön szólalt fel korábban, az ’56-os hősök bátorságát hangoztatva. Vésey Kovács László és Ambrózy Áron most a csapat körül kialakult „k*rva nagy szubkultúráról”, a készülő lemezükről, az ún. nemzeti rockról és a környező államokban támadt nehézségeikről beszélgetett a két zenésszel, de persze a politikai kitekintés is belefért a programba.