Pesti Srácok

Lázár János: velem sem fog vitatkozni a baloldal jelöltje

null

Márki-Zay Péter korábban az esélytelenek nyugalmával hívta miniszterelnök-jelölti vitára Orbán Viktort, de méltatlan lenne a miniszterelnökre nézve egy ilyen vita, ezért nem csoda, hogy a nagy kihívásra a baloldal jelöltje választ sem kapott. Ezért Márki-Zaynak újabb ötlete támadt és a Fidesz-KDNP hódmezővásárhelyi jelöltjét, Lázár Jánost hívta vitára. A politikus azonban szintén visszautasította a felkérést, amit többek között azzal magyarázott közösségi oldalán, hogy Márki-Zay vitaképtelen, hozzátéve: Hódmezővásárhelynek és a választókerületnek nem vitára, hanem munkára van szüksége.

Nagy önbizalommal állt elő nemrég azzal Márki-Zay Péter, a baloldal miniszterelnök-jelöltje, hogy vitára hívja Orbán Viktort, majd nemsokkal ezután már Lázár Jánossal szeretett volna egy nagyobb csörtét. A hódmezővásárhelyi ellenfele viszont ma közösségi oldalán bejelentette, hogy miért nem fog vitázni a baloldal miniszterelnök jelöltjével. Mint fogalmazott:

Lázár János ugyanakkor hozzátette azt is, hogy a hódmezővásárhelyieknek nem vitára, hanem cselekedetekre van szükségük. Majd egy amolyan „Lázáros” humorral zárta bejegyzése végét:

PestiSracok facebook image

Fotó: MTI

Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.