
Most úgy tűnik, hogy nem vezethet Csányi Sándoréknál számlát Tyirityán Zsolt és László Balázs mozgalma, az Erő és Elszántság. A magyarnarancs.hu számolt be róla, hogy miután a mozgalom Facebook oldalát törölték, az OTP is beállt a sorba: a bank sajtóosztálya közölte: a hitelintézet felmondja a szervezet, azaz az Erő és Elszántság bankszámláját.
A mozgalom eddig az OTP-nél vezetett számlát, ide utalhatott az, aki anyagilag is támogatni akarta a Tyirityán Zsolt (Betyársereg) és László Balázs (Identitesz) által vezetett csoportot.
László Balázs a PestiSrácok.hu-nak elmondta, még várnak az OTP hivatalos válaszára az ügyben. Úgy véli, “ha valóban felbontják az elég komoly szerződésszegés”, ami pedig már jogi kategória.
A PestiSrácok.hu a közelmúltban interjút készített az Erő és Elszántség két vezetőjével. A cikk itt olvasható.
Forrás: magyarnarancs.hu, atv.hu; Fotó: Horváth Péter Gyula/PS
Facebook hozzászólás
Tamás
2017-11-17 at 23:32
Ez most komoly, vagy kamu??? Az otp beleáll ebbe a polkorrekt hisztibe? Gondolom Tyirityánék számláján nem sok pénz gyúlt össze, úgyhogy olcsón hösködik az otp ügyeletes hülyéje aki a döntést hozta. És mi lett volna akkor ha bemegy az otpbe egy kis bajszos ember, -Jó napot kivánok, Adolf vagyok, szerenték számlát nyitni….-Mennyi pénzt kíván elhelyezni? -Kezdésnek 1milliárd birodalmi márkát. -De hát ez egy gaz náci! -Kussoljál Mucika! -Erre parancsoljon, az igazgató úr már várja. Gondoljátok el kinek jut eszébe az otpnél hogy ezek gaz nácikok? Vagy nyilvántartást vezet az otp a nácikról, netalántán van egy nácivadász ügyosztály? És ha nagy Magyarország matrica van az autómon akkor nem szolgál ki a Mol mert irredenta vagyok, és az már félig náci?!?! Ezeknek agyukra ment a minden is! Itt tényleg liberálbolsevik diktatúra készül! Éberség! És most röhögök ezen de lehet hogy, sírni is fogunk!
Kéfa
2017-11-18 at 00:23
Igazad van. De pont az OTP-től ez meglepő. Csak ők se lepődjenek meg, ha majd sokan állami bankhoz mennek át helyettük.
Tamás
2017-11-18 at 01:06
Azért is meglepö mert ha facén kijön hogy megnácultam akkor megszünhet bankszámlám?!? Vagy a fejlett nyugaton kirugnak az állásomból, nem visz el a vonat, nem ad parizert a boltos?!?Ez igy már gáz és ljjesztö! Ha az állami szervek nem állapítják meg róluk hogy teroristák,bünözök akkor a szentfacebookra hivatkozva egy szabad piacgazdaságban ilyen megtörténik? Hát hülye ez az otp? Vagy ennyire arogáns? Mindkét opció gáz! Hülyére nem bízza az ember a pénzét, Az arogánsokat meg kerülje el!
Tamás
2017-11-18 at 01:38
És Kéfa mi van ha holnap,az otp példáján a Moll, a Wizzair, K&H,vagy a gyerek ovodája, mondja azt a közösségi médiára hivatkozva hogy náci vagy neked ez nem jár? Ez most utópia….de ez a lépés az otp-töl meg abszurd, és nekem ezt vetíti elöre. És ez nem lesz nehéz, a haladó óvoda vezetö megnézi a facebook profilt, -ennek a nácinak a gyerekét nem vesszük fel! És még1 kérdés.Mi van ha olyan államunk, kormányunk lesz aki ezt a fajta magatartást pártolni, pénzelni, támogatni fogja.
Kéfa
2017-11-17 at 18:24
Gondolom bejegyzett Mozgalomról van szó, ezért nekem az furcsa, hogy egy állami döntést egy magánbank de facto felülbírálhat?
KARY
2017-11-17 at 15:27
Most HAVAS HENRIK ÉS KÁLMÁN OLGA most bőgjenek ,vonyítsanak ,fasisztázzanak BOLGÁR elvtársukkal együtt.