Pesti Srácok

Jótett helyébe Beyonce koncertjegy

Jótékonykodással ingyenjegyet lehet nyerni Beyoncé és Jay-Z amerikai zenészházaspár On The Run II turnéjának európai koncertjeire. Az október elejéig tartó európai és észak-amerikai turné szerdán kezdődik a nagy-britanniai Cardiffban.

MTI

A sztárpár a The Prince's Trust és a Global Citizen karitatív szervezetekkel összefogva jutalmazza a turné koncertjeire szóló szabadjeggyel azokat az európai rajongókat, akik "jószívűek, jótékony célra adakoznak vagy jócselekedetet hajtanak végre". Beyoncé tudja, mennyire fontos megadni a jobb jövő esélyét a nehezebb helyzetű fiataloknak - közölte a Károly walesi herceg alapította The Prince's Trust, amellyel az énekesnő már 2014-es turnéja során is együttműködött. Jótékony céllal VIP-jegyre is lehet licitálni az idei európai turné legtöbb állomásán.

PestiSracok facebook image

Az amerikai énekesnő BeyGood/Do Good nevű kezdeményezésének célja, hogy főleg a helyi közösségek javát szolgáló emberbaráti tevékenységre ösztönözze rajongóit. Beyoncé ösztöndíjat alapított afroamerikai fiatalok egyetemi továbbtanulásának támogatására és segítette a Harvey hurrikán utáni újjáépítést is.

fotó: IB Times.uk

Ajánljuk még

Varga Judit a PS-nek: bizonyos politikusoknak életveszélyes lenne, ha az Európai Bizottság zöld lámpát adna Magyarországnak (Videó)

Exkluzív 2023 november 16.
Európa nyugati fele a progresszív, nyitott határokat hirdető bevándorláspolitikának köszönhetően a 25. órába lépett. Most már a valóság ott üvölt és dörömböl minden választópolgár ajtaján, fogalmazott lapunknak adott interjújában Varga Judit. Az Országgyűlés Európai Ügyek Bizottságának elnöke kiemelte, egyértelmű ok-okozati összefüggés áll fenn a nyugati modern antiszemitizmus megjelenése és az illegális bevándorlás között. Hozzátette, néhány évvel ezelőtt nagyon hevesen támadták Magyarországot azért, mert itt állítólag antiszemitizmus van, holott ez a legbiztonságosabb hely zsidó honfitársaink számára ma Európában. Varga Judit úgy fogalmazott a migránsok kötelező elosztása kapcsán, amennyiben Magyarország pert veszítene ebben az ügyeben, akkor kényszerítő bírságot rónának ki hazánkra, mintegy 16 ezer eurót naponta. Persze a 22 ezer eurón felül, amit a be nem fogadott migránsokért kellene fizetni fejenként. A bizottsági elnök az EP-választással kapcsolatban úgy fogalmazott, készül a feladatra, a Fidesz hivatalos EP-listája majd január/február környékén lesz hivatalos. Varga Judit kiemelte, egyre kellemetlenebb az Európai Bizottság számára is, hogy a még mindig a maradéktalanul teljesített magyar igazságügyi reformokat bírálják. Úgy fogalmazott, bizonyos politikusoknak életveszélyes lenne, ha az Európai Bizottság zöld lámpát adna Magyarországnak ezekben az ügyekben. Részletek a videóban.