Pesti Srácok

Foglald be most! – Speciális ajánlattal kedvez a közönségének a Barba Negra

Új szisztéma szerint vág bele a 2021-es szezonba a Barba Negra csapata. A budapesti szórakozóhely olyan opciót ajánl, amellyel bárki bebiztosíthatja a helyét a hazai zenekarok soron következő koncertjeire, anélkül, hogy a korlátozások feloldása előtt pénzt költene rá.

061.hu

A koronavírus-járvány hatalmas káoszt okozott a zeneipar területén. A nagy létszámú tömegrendezvények betiltása nem csak az előadók, hanem a koncerthelyszínek számára is óriási bevételkiesést jelent. Bár volt egy rövid időszak, amikor 500 főig engedélyezték a zenés-táncos események megtartását, a rendezvények törlése, illetve halasztása, továbbá az újabbnál újabb dátumok egyeztetése kemény kihívások elé állította a klubokat. Mindez érthető módon a közönséget is elbizonytalanította: nem könnyű úgy tervezni, hogy a korlátozó intézkedések feloldásának egyelőre nincs biztos dátuma.

PestiSracok facebook image

A sok nehézség ellenére a Barba Negra szervezői igyekeznek megőrizni az optimizmusukat és bíznak abban, hogy hamarosan múltidőben beszélhetnek a járványról. A budapesti helyszín, amely márciusban elsőként reagált a vírushelyzetre, az intézkedések változásához igazodva folyamatosan újratervezi a programjait és a zenekarokkal egyeztetve új dátumokra helyezi az elmaradt koncerteket. A közönségnek kedvezve ráadásul mostantól egy speciális rendszert is bevezetnek a klubban. Mivel a szervezők nem akarják, hogy ebben a bizonytalan helyzetben a vendégeik pénzt költsenek olyan eseményekre, amelyek időpontja az érvényben lévő szigorítások miatt egyelőre nem garantált, kidolgoztak egy szisztémát azok számára, akik – amennyiben a korlátozásokat feloldják - mindenképp szeretnének ott lenni a meghirdetett koncerteken.

Az új rendszer lényege, hogy

További részletek a Barba Negra Facebook-oldalán.

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!