Orbán Viktor levelében méltatta munkatársunk antikommunista könyvét – „Hogy soha többé ne ismétlődhessen meg a múlt”PPestiSrácok.hu Magyar ugar 2022 február 14. Váratlan, de jóleső gesztust kapott munkatársunk Orbán Viktortól. A miniszterelnök levelében fejezete ki elismerését Kovács Attila A bolsevik iszonyat 100 éve című történelmi művével kapcsolatban. „Itt vannak velünk azok az új nemzedékek is, akiket nekünk kell felvérteznünk, hogy soha többé ne ismétlődhessen meg az, ami a Tanácsköztársaság 133 napja és a szovjet megszállás negyven éve alatt történt Magyarországon. Úgy gondolom, hogy az Ön által írt könyv jelentős hozzájárulás ehhez a küzdelemhez” – írta Orbán Viktor. Mi is csak ajánlani tudjuk ezt az olvasmányos és hihetetlenül fontos könyvet.
Miért vannak még mindig kommunisták, és kik ők? – Illik Péter történész a Polbeatben (Élő felvétel ma 18.00-tól az R56 Sörözőben!) Polbeat 2025 október 30.
Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen Polbeat