Orbán Viktor levelében méltatta munkatársunk antikommunista könyvét – „Hogy soha többé ne ismétlődhessen meg a múlt”PPestiSrácok.hu Magyar ugar 2022 február 14. Váratlan, de jóleső gesztust kapott munkatársunk Orbán Viktortól. A miniszterelnök levelében fejezete ki elismerését Kovács Attila A bolsevik iszonyat 100 éve című történelmi művével kapcsolatban. „Itt vannak velünk azok az új nemzedékek is, akiket nekünk kell felvérteznünk, hogy soha többé ne ismétlődhessen meg az, ami a Tanácsköztársaság 133 napja és a szovjet megszállás negyven éve alatt történt Magyarországon. Úgy gondolom, hogy az Ön által írt könyv jelentős hozzájárulás ehhez a küzdelemhez” – írta Orbán Viktor. Mi is csak ajánlani tudjuk ezt az olvasmányos és hihetetlenül fontos könyvet.
Nem csak Ursula nem értette, hogy miről hadovál a magyar miniszterelnök, a nagyobb baj, hogy mi magyarok sem.... Magyar ugar május 29.
Magyar Péter meglátogatta Sulyok Tamást, hátha attól lemond, de nem mondott le, ezért dühöngött egy sort a Sándor-palota előtt Magyar ugar június 1. Megfosztási eljárás helyett alkotmányozni fog a tiszás kétharmad.
Sulyok politikai zsákmányszerzésnek nevezte Magyar Péter kísérletét a Sándor-palota elfoglalására Magyar ugar