Kinek a hibája, hogy szinte megszűnt a nemzeti minimum? - Libz of Tiktok HungaryDDDezse-Zelenka Dóra Libz'z of TikTok november 20. Újraalakultak a kommunisták, de most humanistáknak hívják magukat.
A mikropárt vezetése szerint a Humanisták Mozgalma „nem szakadás, hanem kiegészítés”PPestiSrácok.hu Forró drót november 19. A Párbeszéd – ZÖLDEK elnöksége ma este egyértelművé tette: teljes és egyhangú támogatást ad Barabás Richárd Humanisták-mozgalmához, ami „nem szakadás, hanem kiegészítés”.
Cseh Katalin kevesellte a devianciát, ezért új pártot alapít haverjávalSGSzabó Gergő Karantén kibeszélő november 13.
Az indulat lenyomta a józanságot – Robert Fico elvetette a sulykot a Benes-dekrétumokkal Magyar ugar december 22. A kormány tagjai megelőző csapásokkal próbálták lejegelni a Beneš-dekrétumok témáját, ám közben annyira megőrültek, hogy ők rántották magukra a moslékos vödröt.
A DK is bejelentette a Tisza adócsomagját Magyar ugar december 23. A DK is ráizgult Bütyökék megszorító terveire.
Nekem csak egy kérésem lenne a Bors különszámát betiltó bíróhoz Magyar ugar december 20. A jogállam lényege, hogy kénytelenek vagyunk együtt élni az olyan bírói döntések következményeivel is, amelyekkel nem értünk egyet.
A feljelentgetők szerint túltolta a karácsonyi díszítést egy lakitelki nő, fel is nyomták az önkormányzatnál Magyar ugar
Bütyök Szegeden is bemutatta az Orbán Viktor iránt érzett, csillapíthatatlan orális fixációját Magyar ugar