A Microsoft a járványhelyzet egyik nagy nyertesePPestiSrácok.hu Forró drót 2021 április 28. A vártnál nagyobb negyedéves nyereséget és bevételt ért el a Microsoft, a világ legnagyobb szoftvervállalata 2021-es pénzügyi évének harmadik negyedében, mivel a koronavírus-járvány miatt továbbra is jelentősen emelkedik a kereslet a termékei és egyebek között felhőszolgáltatásai iránt. A Microsoft részvénye kedden, a tőzsdeidőn túli kereskedésben 3 százalék körüli mínuszba került, mert a befektetők szerint a kedvező negyedéves adatokat részben egyszeri tételek, így például adókedvezmények, illetve kedvező devizaárfolyamok okozták.
Miért vannak még mindig kommunisták, és kik ők? – Illik Péter történész a Polbeatben (Élő felvétel ma 18.00-tól az R56 Sörözőben!) Polbeat 2025 október 30.
Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen Polbeat