Pesti Srácok

bikádi lászló

Gyűlöletcunamit zúdítottak a református lelkészre, amiért megosztott egy LMBTQ-propaganda-ellenes mémet

Magyar ugar 2021 július 12.
Egészen elképesztő gyűlöletcunamit zúdítottak az LMBTQ-mozgalom liberális harcosai a hajmáskéri-sólyi református lelkészre, amiért meg mert osztani egy, a Facebookon legalább egy hete terjedő mémet, egy gyermekek felé nyúló és lefogott szivárványos kézről. Bikádi László a kép mellé annyit írt többgyermekes édesapaként: "El a kezekkel a gyermekeimtől!". Posztját azóta jelentések tömegével le is tiltatták, de még ezt megelőzően egy nap alatt több mint 400 kommenttel "jutalmazták", az ellene uszító közszereplők posztjait pedig egyenként több százan osztották meg. A református lelkészt homofób nácinak bélyegezték a nagy elfogadók; olyan is akadt, aki pedofíliát emlegetett. Ezúttal nagyon mellényúltak, ugyanis Bikádi László nagyon is nyitott, másokat segítő szolgálata közismert, mint arról a PestiSrácok.hu is többször beszámolt. Bikádi László az, aki ételt vitt az M1-es autópályán menetelő migránstömegnek, majd a határt védő rendőrök és katonák ellátását is segítette alapítványával – tehát már akkor is válogatás nélkül segített. Több mint egy évtizede működteti az ország legnagyobb és legaktívabb házi segítségnyújtó szolgálatát. Az elmúlt egy évben az Élelmiszerbankkal naponta több tucat rászorulónak visznek élelmiszercsomagot a hét minden egyes napján.
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!