Ilyen a Karácsonyi jogállam: törvénysértő prémiumokra bőven futott a Budapest Brand vezetőinek Forró drót november 25. Mindezt úgy teljesítették Karácsonyék, hogy közben azért sírtak, mert éppen üres volt a fővárosi kassza.
Nawrocki: az ukránok jól tennék, ha partnerként kezelnék a lengyeleket Forró drót december 15. Nawrocki ezen túl hangsúlyozta, hogy Lengyelországnak megvannak a maga elvárásai az ukránokkal szemben.
Kívül tágasabb: Ruszin-Szendi "tokás" Romulusz egojára a Honvédségnek nincs szüksége! Forró drót december 15. A Toka tábornok, Ruszin-Szendi Romulusz újabb "elbocsátó szép" üzenetet kapott a Honvédelmi Minisztériumtól.
Terrortámadást követtek el egy Hanuka-ünnepségen résztvevő emberek ellen Ausztráliában (cikkünk frissül) Forró drót
Újabb elszólás a Tisza Pártból: "Ha fenik a kést, nem kell szólni a malacnak mi jön, tudja" Forró drót