Orbán Viktor: az átlagjövedelem után befizetett szja-t a szülők visszakaphatjákKZKroó Zita Forró drót 2021 június 9. Ha sikerül elérni az 5,5 százalékos növekedést, akkor az átlagjövedelemből élő szülők 2022 januárjában visszakaphatják az előző évben befizetett személyi jövedelemadójukat – jelentette be a miniszterelnök a Világgazdaság által szervezett, Magyarország újraindul! című gazdaságpolitikai csúcskonferencián, amit a Budapesti Kongresszusi Központban tartottak. A rendezvényen a pénzügyminiszter is tartott előadást és biztató adatokat ismertetett, majd kiemelte az is: már biztosan mondhatjuk, jó esélyünk van arra, hogy az idei év második felében elérhetjük gazdaságilag azt, amit a járvány előtt életünket jellemezte. Kövesse velünk élőben!
Trump ultimátum: óriási energiaválság jöhet napokon belül GEOrgPOLITIKA március 23. Irán válaszcsapásul Izraeli erőművek elpusztítását helyezte kilátásba.
Irán már a 78-ik támadási hullámot indította Izrael ellen GEOrgPOLITIKA március 24. Az amerikai elnök szerint jó irányba mennek a tárgyalások. Irán szerint azonban nincs is párbeszéd a háborús felek között.
Trump fontolóra vette nukleáris fegyver bevetését Iránban GEOrgPOLITIKA március 16. Ezzel viszont magára vonná az iszlám világ gyűlöletét.
Izrael támaszpontot akar létesíteni Szomáliföldön? GEOrgPOLITIKA 2025 december 31. Szomália viszont ragaszkodik ahhoz, hogy az északi szakadár régió továbbra is az ország szerves része. Izraelnek azonban más céljai lehetnek Afrika-szarván.