Kétszeri büntetés egy bűnért, avagy az MLSZ visszavágott a rendbontó szurkolóknak (videó)SLJSzemán László János Magyar ugar 2025 január 28. Nyilvánvalóan példát statuált a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ), amikor a büntetőeljárásban pénzbüntetéssel sújtott renitens szurkolók egy részére hárította át a 200 ezer eurós FIFA-büntetést, amit a 2021 szeptember 2-i Magyarország - Anglia Vb-selejtező rendezési hiányosságai miatt kapott. Így a vétkesnek talált szurkolók kétszeri büntetést kaptak egy bűnükért. Milliókat fizethetnek igen rövid határidővel, anyagilag biztos a tönkremenetelük. Abban egyetértünk, hogy ne balhézzon senki a stadionokban, ám legalábbis furcsa ez a kettős büntetés.
Miért vannak még mindig kommunisták, és kik ők? – Illik Péter történész a Polbeatben (Élő felvétel ma 18.00-tól az R56 Sörözőben!) Polbeat 2025 október 30.
Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen Polbeat