Mindennapi nemzetárulóink: így románozza az erdélyi magyarokat a Gyurcsány-szektaPilhál Tamás Magyar ugar 2019 július 15. Újabb (nagyjából százmilliomodik) bizonyítékát adta a Gyurcsány-szekta és fanatikus rajongótábora, hogy szívük legmélyéről gyűlölik a Kárpát-medence magyarságát, gyűlölik a nemzet határok fölötti újraegyesítését, nem tekintik magyarnak külhoni testvéreinket, és ha netán újra hatalomra kerülnének, az állampolgárságukat és szavazati jogukat is elvennék. (Nem is adtak volna nekik.) Ezúttal a Facebookon románoztak le egy erdélyi magyart a falkába verődött magyargyűlölők. Kár, hogy nem élőben, szemtől-szembe tették ezt – megnéztem volna, milyen választ kapnak rá. Gyanítom olyat, hogy utána soha többé nem jutna eszükbe bántani a magyart...
Miért vannak még mindig kommunisták, és kik ők? – Illik Péter történész a Polbeatben (Élő felvétel ma 18.00-tól az R56 Sörözőben!) Polbeat 2025 október 30.
Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen Polbeat
"Büszke vagyok rá, hogy pályafutásom során nem tettem rosszat egy kollégámnak sem" - A születésnapos Stefka István a Polbeatben Polbeat