elektromos autók
41 milliárdos fejlesztés az Audi győri gyárában – Elektromos autókat is gyártani fognak
A győri Audi Hungaria 41 milliárd forintos fejlesztést hajt végre magyarországi székhelyén; az e-transzformáció névre hallgató projekt döntően az elektromos mobilitásra koncentrál – írja az autoszektor.hu, felidézve Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter, valamint Achim Heinfling, a győri Audi igazgatósága elnökének bejelentését.Ajánljuk még









