Aki veszteségeiből táplálkozva adni tudott - Emlékkonferencián emlékeztek meg Wittner Máriáról a PatriótákSMSusánszky Mátyás Magyar ugar 2024 március 24. "Wittner Mária az az ember volt, akitől az élet mindig mindent el akart venni, de az Isten mindig mindent visszapótolt. És ettől kapott olyan mérhetetlenül erős hitet, hogy napi kapcsolatban volt, valóban beszélgetett a Jóistennel" - mondta el Ferencz Orsolya az '56-os hős életútját és szellemi örökségét bemutató „Készültem az útra” című kiállítást kiegészítő szakmai konferencián, a Polgárok Házában.
Miért vannak még mindig kommunisták, és kik ők? – Illik Péter történész a Polbeatben (Élő felvétel ma 18.00-tól az R56 Sörözőben!) Polbeat 2025 október 30.
Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen Polbeat