Pesti Srácok

erhardt attila

Nincs felelősségvállalás - László Imre csak zárt ülésen merte tárgyalni az óvodai pedofil ügyét, a baloldali propaganda még oda se ballagott (Videó)

Gulyás Áron ‎PS Riport 2024 március 6.
Szerdán az újbudai képviselő testület rendkívüli ülésen tárgyalta a pedofíliával gyanúsított pedagógus asszisztens ügyét. A helyszínen lévő sajtómunkásokkal az ülés előtt közölte a biztonsági személyzet, hogy a zárt ülés elrendelése miatt, még az ülésterem közelében sem tartózkodhat egyetlen stáb sem. Igaz, ez a gyermekvédelem miatt mostanában oly' végletesen aggódó baloldali sajtót nem érintette, ők ugyanis hirtelen már nem tarják fontosnak a pedofilgyanús ügyek felszínre kerülését. Legalábbis ezúttal nem záporozott a függetlenobjektív sajtó kérdései, ők ugyanis inkább elhallgatták az esetet: meg sem jelentek az ülésen. Annak, aki kérdezni akart, végül az önkormányzat jegyzőjének személyes engedélye után nyitották meg a kordont és kizárólag a napirendről szóló szavazás erejéig tartózkodhattak a sajtó képviselői a teremben. László Imre polgármester és alpolgármesterei felelősségvállalás helyett beszéltek Orbán Viktorról, Szijjártó Péterről, a Karmelitáról. Arról azonban nem nyilatkoztak, hogy kinek a felelőssége, hogy a szexuális kényszerítéssel vádolt férfi miért dolgozhatott évekig a kerület által fenntartott óvodákban. Mint ismert, múlt pénteken csapott le a rendőrség a Gazdagréti Szivárvány Óvoda alkalmazottjára, aki ellen a XI. kerületi rendőrkapitányság folytat nyomozást. A feltehetően homoszexuális férfit jelenleg 14. életévét be nem töltött személy sérelmére elkövetett szexuális kényszerítéssel gyanúsítják. Sajtóhírek szerint a pedagógiai asszisztens az óvoda területén lévő mosdóban fajtalankodhatott egy kisgyermekkel. Ráadásul a gyanúsított édesanyja, Győrffyné Molnár Ilona a helyi önkormányzat egyik fontos tisztségviselője, az óvodákat is felügyelő Humánszolgálati Igazgatóság vezetője.
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!