Boros Imre a PS-nek: A helyreállítási alappal a V4-ek felzárkózására is esély nyílnaVIVarga István Eco 2020 július 16. Az európai helyreállítási alap csak úgy működik, ha az unió nem próbál meg pénzügyi köntösben politikai üzeneteket közvetíteni – szögezte le Boros Imre közgazdász. Véleménye szerint létezik egy olyan elképzelés, hogy az egész pénzhatalmi elit a dollár helyett rátelepszik az euróra és Amerika csak a mellékág lesz. Ez nem feltétlenül Német Birodalom lenne, hanem egyfajta német bázisú szerveződés, és a pénzbirodalom Németországot tekintené gazdaállamnak. Erre komoly lehetőség van, mert az euró felett nincs semmiféle kontroll: úgy lebeg Európa felett, mint Mohamed koporsója.
Miért vannak még mindig kommunisták, és kik ők? – Illik Péter történész a Polbeatben (Élő felvétel ma 18.00-tól az R56 Sörözőben!) Polbeat 2025 október 30.
Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen Polbeat