Gyurcsány nyeregben: Tóth Csaba bukása után Zuglóban is MSZP-sek léptek át a DK-baPPestiSrácok.hu Forró drót 2021 október 27. Közleményben tudatta a Gyurcsány-párt szerdán, hogy az MSZP két zuglói önkormányzati képviselője is hátat fordít pártjának és a jövőben DK-s színekben politizálnak tovább. Látható, hogy még szinte ki sem hűlt Zugló eddigi erős embere, a szocialista Tóth Csaba politikai hullája, a DK-s alakulatok máris elkezdték megszállni a kerületet, elsőként átállítva a kommunista utódpárt még éppen csak létező állományának tagjait.
A németek az iszlám vallás szolgálatába állították a szabadságjogokat? Világugar május 12. A sokadik eset, amely egy brémai óvodában történt, további bizonyíték erre.
"Nincs győztese a kereskedelmi háborúnak" – Máris találkozott egymással a kínai és az amerikai elnök Világugar május 14. Az amerikai elnök szűkszavú megjegyzése alapján egyelőre nem juthatott egyezségre Hszi Csin-pinggel.
Miért „vadulhatott meg” ennyire érthetetlenül Németország, Franciaország és az Európai Unió vezetése? Világugar május 10. A brexit óta az Európai Unió erős német-francia dominancia alatt működik. Azonban Németország és Franciaország jelenlegi gazdasági és politikai, társadalmi helyzetét vizsgálva, érdemes felfigyelni néhány tényre és adatra, amelyekből elgondolkodtató következtetések vonhatók le az Európai Unió – és benne Magyarország – lehetséges jövőjét illetően.
Már Kína Dávidja is legyőzi az amerikai Góliátokat – Van-e visszaút Washingtonnak a technológiai világhatalom trónjára? Világugar
"Hihetetlenül zsugorodik Merz" – Betámadta a Politico a német kancellárt, és ehhez Orbánnak is köze van Világugar