Kivéreztetik a magyar kábeltelevízió-szolgáltatókat – A multikkal szemben a kormánytól vár segítséget a szektorSDSamók Dávid Eco 2020 május 8. Az utolsó óra utolsó percében járunk – nyilatkozták egybehangzóan portálunknak a még ma is sok száz település számára tévét és internetet szolgáltató magyar kábelszolgáltató cégek és érdekképviseleteik vezetői. Miközben a legnagyobb médiaszolgáltatók és közvetítő cégek nézettségi rekordokat döntenek a koronavírus-járvány közepette, a még megmaradt hazai kis- és középvállalatok a fennmaradásukért küzdenek, hiszen általánosan sokszoros árat fizettetnek meg velük – ezáltal pedig az előfizetőkkel is – ugyanazért a szolgáltatásért a multik. Groteszk piaci és versenyszabályozás, homályos válaszok és megannyi kérdés övezi a témát, amelynek portálunk járt utána.
Miért vannak még mindig kommunisták, és kik ők? – Illik Péter történész a Polbeatben (Élő felvétel ma 18.00-tól az R56 Sörözőben!) Polbeat 2025 október 30.
Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen Polbeat