kommunista hazugságok
A Momentum mesterterve: az elbutított vidékiek felvilágosítása a baloldal csodálatosságáról – Karanténvlog
Az régóta nem meglepetés, hogy a baloldal teljesen hülyének nézi az embereket. Akik rájuk szavaznak, azokat bődületes demagógiával etetik, nem nézve ki saját választóikból, hogy a primitív hazugságok egy idő után megfekszik a gyomrukat. Akik nem rájuk szavaznak, azokat pedig nyíltan hülyének nézik, ostobának, sötétben tartott gombának, csak mert nem értenek egyet velük. Az ősi kommunista szokás szerint ugyanis a bolsevik kisebbség is mindig többséget jelent, nem baj, ha elenyésző kisebbség, feljogosítva érzik magukat arra, hogy mindenkinek a nevében beszéljenek. A mai Karanténvlogban mindkét verziót bemutatjuk, hiszen Karácsony Gergely újabb nagy teljesítménye az volt, hogy miközben a főváros csődjéről beszélt és háromszorosára emelte a BKK vonaljegyeinek árát, a közlekedési vállalat élén ücsörgő elvtársaknak tízmilliós prémiumokat osztott ki. Persze 1 milliárd forint jutott graffitifalakra és kerékpártámaszokra, és ezután még ő volt megsértődve. Tökéletesen hülyének nézi a saját választóit is a baloldal, és vajon mi jut a jobboldaliaknak? Ezt most épp a Momentum mutatta meg, akik vidéki felvilágosítására indítottak kampányt, elvégre a sötét bunkók maguktól nem látják a lényeget, a baloldal csodálatosságát. A Karantén ezen kívül bemutatja a DK "szociáldemokrata" szólamait, akik éppen a rezsicsökkentésről hadoválnak, szerényen elfelejtve, hogy pont ők voltak azok, akik 30 százalékokkal emelték a villanyt és a gázt. Aki pedig elfelejtette volna Kuncze Gábort, az SZDSZ fekete öves hazaárulóját, most felfrissítjük az emlékezetét, hiszen reaktiválták, hogy ismét cinikusan dörmögjön viccesnek képzelve magát, és azon keseregjen, hogy esetleg pénzt kap hazánk az uniótól. Nézzétek most is a Karantént és iratkozzatok föl a csatornára! Ajánljuk még
Pócs János a Polbeatben: az MSZP-s maffia a Tisza Pártban él tovább
Schiffer András a Polbeatben - Hogyan tovább?
"Végre arról beszélünk, aminek értelme van!" - Itt a nagy kibeszélő Polbeat!
Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!