Már az amerikai emberek is "hülyék", csak nem meri kimondani a hazai baloldal?KZKroó Zita Magyar ugar 2025 január 21. Donald Trump tegnapi beiktatása újra felszakította a hazai baloldali politikusok sebeit és újra kiírta magából mindenki a fájdalmát a jobboldali fordulat miatt, ami a világban tapasztalható. Bár eddig azt hittük Nyugaton mindenki okosabb, progresszívabb és ügyesebb, mint mi, olvasva hazai politikusaink Facebook-bejegyzéseit úgy tűnik mindenki hülye csak ők helikopterek. Már nem csak az osztrákok, szlovákok és a németek egy része látja rosszul a világot és szavaznak a jobboldali pártokra, hanem az amerikaiak többsége is. Mindenesetre jó látni, hogy a magyar baloldal tökélyre fejlesztette a bukás kommunikációját, amiért a miniszterelnöknek kell hálálkodniuk.
Miért vannak még mindig kommunisták, és kik ők? – Illik Péter történész a Polbeatben (Élő felvétel ma 18.00-tól az R56 Sörözőben!) Polbeat 2025 október 30.
Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen Polbeat
"Büszke vagyok rá, hogy pályafutásom során nem tettem rosszat egy kollégámnak sem" - A születésnapos Stefka István a Polbeatben Polbeat