Pesti Srácok

kulcs

A PI-kör Kulcson – Gyermekzsúrnak indult, tömeggyilkosságra való felbujtás lett a vége (Videó!)

Exkluzív 2021 október 1.
A PestiSrácok.hu megtalálta azt a két kulcsi férfit, akik hétfőn a Terrorelhárítási Központ által őrizetbe vett, úgynevezett PI-körösök szeptember 11-i találkozóját szervezték. Mint ismert, az ultraradikális Posta Imrét és társait emberölés előkészületével, illetve az alkotmányos rend erőszakos megváltoztatására irányuló bűntettel gyanúsítja a Budapesti Regionális Nyomozó Ügyészség. A magukat Magyarok Felelős Nemzeti Kormányának nevező társaság legutóbbi kulcsi találkozóján amolyan népbíróságként mondtak ki halálos ítéletet politikusokra, vezető tisztségviselőkre. A jelenlévőket a csoportosulás „bírája” arra hatalmazta fel, hogy minden lehetséges eszközzel harcoljanak, védjék az eszmét, és „ha ölnek, öljenek szépen”. A Pesti TV és a PestiSrácok.hu stábja a Fejér megyei településen megtalálta nemcsak a rendezvény helyszínét, ahol kikiáltották a halállistát, hanem szóra bírta azt a két férfit is, akik a rendezvényt szervezték, annak otthont adtak. Mindketten tagadták, hogy a szélsőséges csoport gyilkosságokat készített volna elő, és a vezetői bűncselekményt követtek volna el; állításuk szerint a találkozó egyikük kisgyermekének születésnapjára összerittyentett babazsúr volt, ennek azonban a rendezvényt előzetesen hirdető, részletes program is ellentmond – bár az valóban igaz, hogy az őrült eszmefuttatást nem is egy, hanem több kisgyermek is végighallgatta. Közben újabb gyanúsításokról adott tájékoztatást az ügyészség, közleményük szerint a csoport jóval tovább jutott mint, hogy a halálos ítéletekről csak beszéljen. Az gyilkosságokra állítólag többen jelentkeztek, sőt már fegyverek beszerzéséről is egyeztettek.
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!